Ćwicz i baw się

WOW: To rozwiązanie ćwiczeń na świeżym powietrzu zainspiruje wszystkie grupy wiekowe do zabawy i treningu. Wyzwoli naturalne pragnienie wykonywania czynności, w których szybkość, zwinność i wytrzymałość są potrzebne naraz. Ten obszar zapewnia możliwość zabawy, stawiania sobie wyzwań, a na celu ma realizowanie najważniejszej misji KOMPAN – rozwoju przyszłych pokoleń.

POZOSTAŃ: To młodsze osoby są szczęściarzami, którzy jeszcze nie znają pojęcia bólu mięśni. Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebują oni zachęty, aby ich mięśnie zaczęły pracować! Na naszej siłowni zaczną wykonywać ćwiczenia, raczej w formie zabawy, by stopniowo przejść do bardziej ustrukturyzowanego sposobu wykonywania treningu fitness. 

ROZWIJAJ SIĘ:

Dla dzieci ćwiczenia oznaczają zabawę podczas aktywności fizycznej. Wzmacniają one mięśnie w trakcie wspinaczki na urządzenie BLOQX, rozwijają poczucie równowagi podczas kręcenia się na strukturze Galaxy i trenują mięśnie głębokie podczas jazdy na deskorolce na strukturze Single Miram. Dzieci rozwijają swoje umiejętności fizyczne i zainteresowanie zdrowym stylem życia poprzez zabawę. Połączenie urządzeń do zabawy i sprzętu fitness pozwala dzieciom żyć zdrowo i aktywnie przez całe dzieciństwo i stać się aktywnymi dorosłymi. 

 

Bawmy się

POTRZEBUJESZ PORADY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały okres trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section