Dzika dżungla

WOW: Dzika dżungla Robinia została zaprojektowana z myślą o naturze. Lekki, drewniany projekt sprawia, że jest to rozwiązanie pasujące do każdego środowiska naturalnego, a nawet pomaga ono wprowadzić naturę do środowiska miejskiego. Motyw dżungli budzi w dzieciach naturalny instynkt chęci zabawy, więc wkrótce zobaczysz jak będą huśtały się na lianach, balansowały na stepach, aby uciec przed krokodylem, lub ukryć się w Kryjówce Czarodzieja. 

POZOSTAŃ: Dzięki wszechstronnym możliwościom zabawy w Dzikiej dżungli Robinia dzieci są zajęte przez wiele godzin. Kryjówka czarodzieja i Kopuła Dżungla zachęcają do zabawy w grupie, dzięki której dzieci mogą nawiązywać kontakty i przyjaźnie. Sprężynowce, huśtawki, grzybki do ćwiczenia równowagi i Kopuła Dżungla zachęcają do zabawy fizycznej i wyzwolenia energii. 

ROZWIJAJ SIĘ:

Podczas zabawy dzieci rozwijają umiejętności fizyczne, społeczne i poznawcze. Nie zdając sobie z tego sprawy, dzieci ćwiczą swoje poczucie równowagi i koordynację oraz rozwijają umiejętności społeczne i emocjo­nalne. Układ placu zabaw i jego wyposażenie są przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat i o każdym stopniu sprawności.

Bawmy się

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

POTRZEBUJESZ PORADY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały okres trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section