Królestwo i zamek

WOW: Duży Zamek i ogromną Pajęczą sieć to coś, co zobaczysz z daleka. Zapewniają one dzieciom efekt „WOW” i zachęcają do zabawy. Zamek ze smokiem, konie i pajęcza sieć świetnie wspomagają zabawę polegającą na odgrywaniu ról.

POZOSTAŃ: Królestwo obejmuje szeroki wachlarz zabaw fizycznych i towarzyskich, co sprawia, że dzieci mogą wybrać swoją ulubioną aktyw­ność. Rozwiązania dynamicznej zabawy zachęcają dzieci do aktywności fizycznej i doświadczania zawrotów głowy na skutek huśtania się i kręcenia: dwóch ulubionych czynności dzieci, do których mogą wracać bez końca.   

ROZWIJAJ SIĘ:

Oparta na fabule zabawa rozgrywająca się na zamku pobudza wyobraźnię dzieci oraz roz­wija ich umiejętności społeczne i językowe. Na placu zabaw Królestwo można wykonywać wiele działań edukacyjnych, do których zalicza się wspinaczka, bujanie, kręcenie się, huśtanie i odbijanie, co rozwija u dzieci umiejętności koordynacji, poczucia równo­wagi, a także poprawia ich siłę i wytrzymałość. Otaczające plac zabaw wysypane żwirem ścieżki sprawiają, że obszar jest dostępny dla wózków spacerowych i inwalidzkich, dzięki czemu każdy może dołączyć do zabawy.

Bawmy się

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

POTRZEBUJESZ PORADY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały okres trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section