Magnetyczny plac szkolny

WOW: Dzwonek dzwoni i w ciągu kilku minut plac szkolny wypełnia się dziećmi, które chcą wyzwolić energię między lekcjami. Spora konstrukcja z dwoma wieżami zachęca dzieci do zjeżdżania, wspinania się i obserwowania panoramy placu szkolnego. Urządzenia do energicznej aktywności sprawiają, że dzieci kręcąc się i huśtając, mogą poczuć zawrót w głowie.

POZOSTAŃ: Magnetyczny plac szkolny zapewnia wiele aktywności, dzięki czemu dzieci bawią się razem — i to na poziomie odpowiednim dla ich wieku. Dzieci mogą podjąć fizyczne wyzwanie wdrapania się na wieżę lub spędzić spokojny czas z towarzyszem na huśtawce z ptasim gniazdem.

ROZWIJAJ SIĘ:

Do dwóch absolutnych faworytów dzieci należą huśtanie się i kręcenie. To nie tylko zabawa, to także niezwykle ważne zajęcie wpływające na rozwój dziecka. Huśtanie i kręcenie się przyczyniają się do ćwiczenia poczucia równowagi i świadomości przestrzennej dziecka, pomagając mu w nauce czytania i koncentracji. Urządzenia do zabawy o dużych rozmiarach rozwijają sprawność motoryczną i siłę dziecka.   

 

Bawmy się

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

POTRZEBUJESZ PORADY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały okres trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section