Miejska Dżungla

WOW: Dzięki Miejskiej Dżungli dzikie harce przenoszą się do miasta. To tutaj dzieci mogą się huśtać, wspinać, zjeżdżać, chodzić po drabinie, kręcić się, odbijać się, a nawet kołysać w hamaku. Duża sieć składająca się z trzech rodzajów lin przyciągnie i zatrzyma dzieci w każdym wieku. Miejska dżungla pasuje do każdego środowiska miejskiego, ale może również zostać zamontowana na placu szkolnym, w parku lub na polu namiotowym.

POZOSTAŃ: Miejska Dżungla zapewnia mnóstwo możliwości zabawy fizycznej, gdzie dzieci mogą wyzwolić swoją energię na wiele różnych sposobów: kręcąc się, zjeżdżając, wspinając się, chodząc po drabinie, bujając się na line lub skacząc. Huśtawki i hamak umożliwiają również bardziej spokojną zabawę, podczas której dzieci mogą się socjalizować. Duża sieć jest również miejscem spędzania wolnego czasu i spotkań towarzyskich. 

ROZWIJAJ SIĘ:

Miejska Dżungla jest pełna wyposażenia umożliwiającego dynamiczną zabawę, co wpływa na rozwój koordynacji i poczucia równowagi u dzieci. Umiejętności te pomogą dzieciom w nauce czytania i koncentracji w szkole. Trzy rodzaje lin sprawiają, że dzieci zaczynają zwracać uwagę na siebie nawzajem i pomagają sobie podczas wspinaczki. Dzięki temu rozwijają swoje umiejętności społeczne i nawiązują nowe przyjaźnie.

Bawmy się

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

POTRZEBUJESZ PORADY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały okres trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section