Ośrodek sportowy

WOW: Ta konfiguracja ćwiczeń na świeżym powietrzu jest idealnym dodatkiem dla ośrodków sportowych. Połączenie ładnie zaprojektowanych systemów do treningu z wolnymi ciężarami do cross-treningu z funkcjonalnym torem przeszkód. Siłownia zapewnia możliwość wykonywania ćwiczeń podobnych do tych wykorzystywanych w tradycyjnym fitnessie, gdzie użytkownicy mogą trenować z produktami takimi jak taśmy TRX i hantlami kettlebell w bezpiecznym i odpornym na akty wandalizmu środowisku.

POZOSTAŃ: Każdy może uczestniczyć w treningach dostosowanych do swojego poziomu dzięki opatentowanym, inteligentnym i regulowanym urządzeniom treningowym. Tor przeszkód otaczający obszar treningowy może być używany oddzielnie lub w połączeniu z treningiem przekrojowym.

ROZWIJAJ SIĘ:

Radość sprawia ciągłe zaczynanie od nowa. Wykonuj ćwiczenia razem z dziećmi i pozwól im poczuć, że aktywny tryb życia to radosny styl życia. W rzeczywistości po pokazaniu im możliwości spędzania czasu w ten sposób, obowiązek kontynuowania aktywnych działań będzie spoczywał na Tobie.

 

Bawmy się

POTRZEBUJESZ PORADY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały okres trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section