Podróż w kosmos

WOW: Aby zostać astronautą, trzeba być w świetnej formie. Motyw wykorzystany w placu zabaw o nazwie Podróż kosmiczna zachęca dzieci do zabawy fizycznej, takiej jak np. kręcenie się, siedząc na planetach, wspinaczka po galaktyce i meteorze, skakanie z gwiazdy na gwiazdę, salta na drążkach lub zajmowanie miejsc przed startem z Ziemi. Kto nie chce być astronautą?

POZOSTAŃ: Elementy wykorzystane w tym projekcie sprawią, że m.in. plac szkolny stanie się miejscem do aktywnej zabawy. Zapewnia on możliwość zabawy dla wielu dzieci w tym samym momencie, a dzięki wielu wyzwaniom natury fizycznej i społecznej sprawi, że będą one aktywne przez bardzo długi czas.  

ROZWIJAJ SIĘ:

Zabawa fizyczna jest ważna dla osiągnięcia poczucia równowagi, siły mięśni, umiejętności koordynacji i dobrego zdrowia. Korzyści płynących z zabawy fizycznej jest wiele. Aktywne dzieci są lepiej przygotowane do przyswajania wiedzy i będą w stanie lepiej się koncentrować po spaleniu dużej ilości energii. Podróże kosmiczne to dobry sposób na poznanie kosmosu, fizyki kosmicznej, grawitacji itp. Jako że większość aktywności odbywa się na ziemi lub blisko tego poziomu, w zabawie mogą brać udział dzieci o szczególnych potrzebach.

Bawmy się

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

POTRZEBUJESZ PORADY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały okres trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section