Raj malucha

WOW: Raj Malucha to bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych. Przedstawiony na powyższej fotografii znajduje się na klasycznym podwórku, ale mógłby również zostać wybudowany na terenie przedszkola, parku lub przestrzeni publicznej. Wesoły motyw i kolory zachęcają dzieci do zabawy. Urządzenia wyposażenia placu zabaw umieszczone są po różnych stronach „rzeki”, co stanowi dodatkowy atut. Teraz dzieci również muszą przedostać się przez „rzekę”, aby dotrzeć do różnych obszarów placu zabaw.

POZOSTAŃ: Różnorodność wyposażenia zapewnia wiele możliwości zabawy. Plac zabaw staje się miejscem zabaw towarzyskich, przestrzenią, w której można odgrywać role oraz bawić się w pojedynkę. Na placu można również podej­mować wyzwania fizyczne, które obejmują korzystanie z huśtawki, karuzeli i zjeżdżalni, ale także obszary, które pobudzają zmysły dzieci – np. instrumenty muzyczne, atrakcje wykorzystujące zabawę w piasku i wodzie.  

Rodzice i dziadkowie podczas harców dzieci mogą usiąść i zrelaksować się na ławkach i krawędziach. Plac zabaw to również miejsce, gdzie można spotkać innych rodziców i sąsiadów. 

ROZWIJAJ SIĘ:

Raj Malucha podzielony jest na mniejsze obszary, dzięki czemu tworzą się różne warunki do nauki. Dzieci rozwijają swoje umie­jętności motoryczne, huśtając się, zjeżdżając ze zjeżdżalni, utrzymując równowagę oraz umiejętności poznawcze, dzięki poznawaniu muzyki, piasku i wody. Duża część urządzeń i rozwiązań wykorzystanych na placu zabaw jest przeznaczona dla dzieci o różnych możliwościach. 

 

Bawmy się

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

POTRZEBUJESZ PORADY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały okres trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section