Siedem mórz

 

 

WOW: Siedem mórz to plac zabaw zaprojektowany w oparciu o motyw wodny. Jego celem jest wprowadzenie wyobrażenia zabawy w wodzie do parków i miast lub też przedłużenie pobliskiego morza. Motyw Siedmiu mórz pozwala dzieciom w każdym wieku odkrywać wspaniały morski świat, bez konieczności wchodzenia do wody. 

POZOSTAŃ: Dzieci mogą bawić się z delfinami i przyjaciółmi na huśtawkach oraz sprężynowcach lub podbić Siedem Mórz na pokładzie pirackiego statku. Mogą również rzucić sobie nawzajem wyzwanie, kto pierwszy dotrze na szczyt Kopuły Morskiej. Bez względu na wykorzystany sprzęt, jedno jest pewne: różnorodność możliwych aktywności sprawi, że dzieci będą pochłonięte zabawą przez wiele godzin.

ROZWIJAJ SIĘ:

Siedem Mórz oferuje zabawę dla dzieci w każdym wieku i o różnej sprawności. Wyzwania fizyczne takie jak wspinaczka, kręcenie się i huśtanie rozwijają u dzieci poczucie równowagi, koordynację i orientację przestrzenną. Umiejętności te pomagają dzieciom w koncentracji, usiedzeniu w miejscu i nauce czytania. Zabawa z podziałem na rolę na statku pirackim rozwija zdolności społecz­ne, poznawcze oraz językowe.

Bawmy się

POTRZEBUJESZ PORADY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały okres trwania projektu..

1 Left Section
2 Right section