Szkoła ruchu drogowego

Drawing on familiar connotations like car, train, house, scooter, fire truck, plane, the Traffic School is one big invitation to play for toddlers.

WOW: Plac zabaw Szkoła ruchu drogowego i transportu, wykorzystuje elementy takie jak samochód, pociąg, dom, skuter, samochód strażacki, samolot, aby zaprosić maluchy do zabawy. Urządzenia do zabawy tematycznej pozwalają maluchom uczyć się i poznawać świat poprzez zabawę.

POZOSTAŃ: Jest tak wiele rzeczy do odkrycia, które jednocześnie pozwalają na pomysłowe zabawy. Maluchy z pewnością będą bawić się godzinami, spędzając czas na tym placu zabaw. Och, słychać syrenę! To samochód strażacki mknie na ratunek! Rozbrzmiewają też słowa „kapitanie, jesteśmy gotowi do startu”, zanim rozlegnie się ryk na pasie startowym. Czeka tu tak wiele możliwości zabawy!

ROZWIJAJ SIĘ:

Sprzęt do zabawy tematycznej pozwala dzieciom odkrywać swoje miejsce w świecie i na swój sposób rozumieć świat. „Jeżdżąc” samochodem, maluchy mogą pomyśleć o tym, jak podróżują samochodem wraz z rodzi­ną. Interpretując sytuacje w trakcie zabawy, maluchy przygotowują się do radzenia sobie w podobnych sytuacjach życiowych.

 

Bawmy się

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

POTRZEBUJESZ PORADY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały okres trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section