Ulubieniec przed­szkolaków

WOW: Faworyt przedszkolaków jest dostępny w kolorach, które przyciągają dzieci w wieku przedszkolnym. Wesołe kolory sprawiają, że plac zabaw jest również radosnym miejscem dla nauczycieli przedszkoli. Faworyt przed­szkolaków pasuje do każdego przedszkola lub placu zabaw dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

POZOSTAŃ: Na tej obszernej konstrukcji można podej­mować wiele różnych wyzwań fizycznych, takich jak wspinaczka, zjeżdżanie, wchodzenie po schodach i utrzymywanie równowagi podczas przechodzenia przez most. Duży zestaw Spacenet jest pełen wyzwań związanych ze wspinaczką i zapewnia wiele różnych tras w górę i dookoła konstrukcji. Co więcej, na tym placu zabaw można się kręcić, kołysać i huśtać. Znajduje się tu również domek zabaw, który stanowi wspaniałe miejsce do integracji z innymi dziećmi.

ROZWIJAJ SIĘ:

Panele Play na poziomie podłoża dużego obszaru zabaw rozwijają zdolności motoryczne. Duża różnorodność zabaw fizycznych stymuluje jednocześnie ogólne i precyzyjne zdolności motoryczne. Domki do zabawy i sklepy do zabawy na poziomie podłoża stymulują zdolności społeczne i emocjonalne, a także rozwój językowy. I wreszcie - litery w powierzchni służą jako punkty do stawiania kroków i są świetnym sposobem nauki alfabetu.

 

Bawmy się

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

POTRZEBUJESZ PORADY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały okres trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section