Wielozadaniowe obszary do gier dla boisk szkolnych

WOW: Nowe Boiska Wielofunkcyjne firmy KOMPAN (MUGA) zostały zaprojektowane jako elastyczny system, który można dopasować do każdego zastosowania i środowiska. Dzięki inteligentnej konstrukcji na boiskach MUGA można grać w różne gry, takie jak piłka nożna, koszykówka, hokej, siatkówka, tenis, piłka ręczna, badminton. Lista jest długa.

POZOSTAŃ: Dzieci będą bawić się godzinami na boiskach MUGA. Płaska powierzchnia MUGA sprawi, że piłka nie opuści boiska, co zintensyfikuje aktywność ze względu na mniejszą liczbę mimowolnych przerw. Jednocześnie dzieciom znajdującym się poza boiskiem nie będą przeszkadzały piłki wydostające się poza obszar MUGA. 

ROZWIJAJ SIĘ:

Boiska cieszą się dużą popularnością, zarówno wśród nauczycieli, jak i dzieci. Nauczyciele zgodnie twierdzą, że dzięki boiskom przerwy przebiegają bez konfliktów. Korzystanie z boisk przyczynia się również do zwiększenia koncentracji u dzieci i ich chęci uczenia się. A dzieci? Są po prostu bardzo szczęśliwe, że mają to, co im się należy, możliwość zabawy i rozrywki.

 

Bawmy się

Fizyczna

POTRZEBUJESZ PORADY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały okres trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section