Wioska Robinia

WOW: Daleko w dżungli leży Wieś Robinia, której nigdy wcześniej nikt nie widział. Mieszkańcy wsi są potomkami wielkiego plemienia Robinia. Duża konstrukcja z dwoma wieżami jest sercem wioski, na której wszystkie dzieci mogą bawić się i rozwijać swoje umiejętności fizyczne. Drewno, z której wykonano strukturę doskonale wpasowuje się w dowolne naturalne otoczenie lub wprowadza naturę w obszary miejskie.   

POZOSTAŃ: Wspinanie, utrzymywanie równowagi, kręcenie się, huśtanie, zjeżdżanie to aktywności, które można wykonywać na tym placu zabaw. A urządzenia po prostu czekają, na to, aby ktoś je podbił. Dzieci mogą wspiąć się na wieżę i przejść przez most sieciowy, który łączy dwie wieże. Mogą też odpocząć w cichym zakątku i porozmawiać z przyjaciółmi pod żaglem przeciwsłonecznym, a następnie zjechać zjeżdżalnią lub po rurze strażackiej. 

ROZWIJAJ SIĘ:

Wieś Robinia umożliwia zabawę fizyczną i towarzyską. Duża konstrukcja zachęca dzieci do ruchu i aktywności, takiej jak wspinanie się, zjeżdżanie na zjeżdżalni i utrzymywanie równowagi. Dzięki temu dziecko rozwija niezbędne umiejętności fizyczne, które mają podstawowe znaczenie w procesie wchłania­nia wiedzy. Dzieci mogą spędzać czas na platformach dostosowanych do ich wieku i stopnia rozwoju, gdzie mogą nawiązywać przyjaźnie i rozwijać umiejętności językowe i komunikacyjne. 

 

Bawmy się

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

POTRZEBUJESZ PORADY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały okres trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section