Wyzwanie fizyczne

WOW: Dreszczyk emocji jest kluczowym czynnikiem motywującym do zabawy fizycznej, a dla dzieci zabawa fizyczna jest czymś ekscytującym. Konstrukcja składająca się z wysokich elementów zachęca do zabawy ze wszystkich stron; dzieci mogą stawiać sobie wyzwania, wspinać się po zewnętrznej stronie struktury, a następnie zjechać szybko zjeżdżalnią.  

POZOSTAŃ: Porywający sprzęt do zabawy zapewnia niesamowitą frajdę, dzięki czemu dzieci będą spędzać godziny na placu zabaw. Mogą one przeskakiwać z jednego urządzenia na drugie, a także huśtać się, kręcić i wspinać w miarę swoich możliwości. Kiedy zawroty głowy są zbyt duże, dzieci mogą odpocząć w hamaku pod wieżą czy też porozmawiać z przyjaciółmi.  

ROZWIJAJ SIĘ:

Fizyczna zabawa przynosi dzieciom wiele korzyści. Aktywność przyczynia się do utrzymania dobrego stanu zdrowia fizycznego dzieci, a jednocześnie pomaga rozwijać sprawność fizyczną, w tym poczucie równowagi i orientację przestrzenną. Wspinanie się na wieżę i zdobycie się na wspinaczkę po zewnętrznej stronie wieży wymaga odwagi i zwiększa poczucie własnej wartości dziecka. Dzieci muszą czasem poczuć zawrót głowy, na skutek huśtania i kręcenia się, gdyż pozwala to dojrzewać ich układowi nerwowemu.    

 

Bawmy się

POTRZEBUJESZ PORADY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały okres trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section