Zamek Robinia

WOW: Do elementów placu zabaw Zamek Robinia wchodzi imponujący zamek i otaczająca go fosa, przez którą można przejść tylko przez most, linię, równoważnię, lilie wodne lub obrotowy talerz. W pobliżu znajduje się góra, Drzewo wspinaczkowe, gdzie mieszka smok. Atakujący zamek mogą wykorzystać huśtawki i huśtawki równoważne do miotania kamieniami. Zamek Robinia może być montowany w parkach, na terenie szkół lub w przestrzeniach miejskich, aby wprowadzić w nie element natury. 

POZOSTAŃ: Zamek Robinia przyciąga dzieci i wzbudza w nich zainteresowanie przygodą. Mogą stać się żołnierzami, których jedynym celem jest obrona zamku, rycerzami na koniu, którzy walczą ze smokiem na górze (Drzewo wspinaczkowe) lub bezwzględnymi napastnikami obcego zamku próbującymi przekroczyć fosę.

ROZWIJAJ SIĘ:

Fizyczna zabawa obejmująca bujanie, jazdę, kręcenie się, utrzymywanie równowagi, wspinaczkę, zjeżdżanie i huśtanie przyczynia się do zwiększenia poczucia równowagi, koordynacji i sprawności dzieci. Zabawa z podziałem na rolę w oparciu o motyw placu zabaw rozwija umiejętności społeczne dzieci i stymuluje ich rozwój językowy. 

 

Bawmy się

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

NEED ADVICE?

We have more than 45 years of experience, and will support you throughout the project.

1 Left Section
2 Right section