Zatoka Piratów

WOW: Za statkiem pirackim podążają delfiny i sunie cyklon. Teraz dociera on do portu w zatoce. Żeglarze zwodowali łodzie i wyruszyli w kierunku małego zamku i wioski. Na plaży mieszkańcy są gotowi spotkać się z marynarzami. Fantazja dzieci może przybie­rać różne formy. Wykonana z naturalnych materiałów konstrukcja Robinia pasuje do wielu środowisk, takich jak park, a poza tym może wnieść odrobinę natury do przestrzeni miejskiej.

POZOSTAŃ: Motyw placu zabaw Zatoka Piratów działa na wyobraźnię dzieci i zachęca do zabaw z odgrywaniem ról. Różnorodne aktywności tematyczne zatrzymają dzieci na placu zabaw na wiele godzin, gdzie będą one wymyślać swoje własne historie. Piraci, rozbitkowie, mieszkańcy odosobnionej wioski w dżungli — granice wyznacza tylko wyobraźnia. 

ROZWIJAJ SIĘ:

Statek, wieże i cały plac zabaw oferują różnorodne zabawy fizyczne: wspinaczkę, balansowanie, zjeżdżanie, huśtanie, bujanie i kręcenie się. Są to aktywności stymulujące rozwój fizyczny dzieci. Ponadto wyposażenie do zabawy tematycznej rozwija zdolności społeczne i poznawcze dzieci oraz pomaga w nawiązywaniu nowych znajomości.

 

Bawmy się

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

POTRZEBUJESZ PORADY?

Mamy ponad 45 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały okres trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section