KOMPAN FITNESS W PLENERZE

DLA WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW, WSZYSTKICH CELÓW I WSZYSTKICH LOKALIZACJI

Na całym świecie ludzie wychodzą na zewnątrz, aby być aktywnymi. Szczególnie w ostatnich latach obserwujemy duży wzrost. Tak więc miasta, społeczności, kluby sportowe, organizacje mieszkaniowe itp. budują tereny fitness i sportu na świeżym powietrzu dla mieszkańców i członków.

DLA WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW I WSZYSTKICH CELÓW

Siłownie, które chcą zapewnić swoim członkom możliwość korzystania ze sprzętu fitness na świeżym powietrzu, jednocześnie oferując naprawdę wymagające ćwiczenia. Kluby sportowe, które chcą, aby szeroka publiczność członków miała motywujący tor przeszkód jako opcję. Gminy, które chcą udostępnić fitness na świeżym powietrzu wszystkim w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Miasta, które chcą udostępnić boiska sportowe na świeżym powietrzu dla nastolatków i dorosłych do gry w koszykówkę, piłkę nożną, hokej itp. Domy seniorów, które chcą, aby ich mieszkańcy byli aktywni i mieli aktywne życie seniora.

Aby dzieci rozwijały się, projektujemy nasz sprzęt na plac zabaw, aby poprawić umiejętności fizyczne, poznawcze, kreatywne i społeczne/emocjonalne budujące kluczowe umiejętności życiowe i przyjaźnie. Dla dorosłych nasz sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu jest stopniowo coraz bardziej wymagający i celowo odporny. W ten sposób wszyscy użytkownicy, bez względu na to, jak są sprawni, otrzymają sensowny trening. Czynienie społeczności szczęśliwszymi i zdrowszymi jest w naszym DNA.

DLA WSZYSTKICH LOKALIZACJI

Dostępne kilka opcji wzorów i materiałów. Możesz więc uzyskać tory przeszkód i trening uliczny z drewna Robinia, aby uzyskać naturalny wygląd na łonie natury lub wprowadzić naturę do środowiska miejskiego.

Stworzony do pleneru. W KOMPAN budujemy tereny aktywności na świeżym powietrzu od ponad 50 lat. Dlatego używamy najtwardszych materiałów, aby mieć pewność, że nasze rozwiązania przetrwają próbę pogody i użytkowania przez dziesięciolecia.

KOMPAN FITNESS W PLENERZE

POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.