DREWNIANE URZĄDZENIA DO SIŁOWNI NA ŚWIEŻYM POWIETRZU – ROBINIA FITNESS BY KOMPAN


Chcesz stworzyć drewnianą siłownię na świeżym powietrzu, która będzie odpowiednia dla większości ćwiczeń i przyciągnie użytkowników ze wszystkich grup wiekowych i środowisk? Drewniane urządzenia sportowe KOMPAN wykonane są z wytrzymałego drewna Robinia.

Drzewo Robina jest jednym z najbardziej odpowiednich gatunków drewna do budowy stref fitness na świeżym powietrzu, ponieważ posiada własne naturalne środki konserwujące i oleje, dzięki którym jest wysoce odporne na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu drewniana siłownia zewnętrzna jest nie tylko wysoce funkcjonalna i atrakcyjna wizualnie, ale także zachowuje swój wspaniały wygląd przez wiele lat. Ze względu na swoją trwałość i wysoką odporność nasz drewniany sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu wykonany z drewna Robinia jest prawie bezobsługowy i może służyć przez wiele lat będąc na wolnym powietrzu.

W naszym portfolio znajdują się drewniane urządzenia siłowni zewnętrznych z dwóch dyscyplin fitness popularnych od lat 70-tych i 80-tych - Street Workout i Tory Przeszkód. Przez lata typowy sprzęt dla tych dyscyplin był znany z miejskiego, stalowego wyglądu. Jednak dzięki linii Robinia Fitness firmy KOMPAN, stworzyliśmy te produkty w drewnie, umożliwiając dopasowanie ulubionego sprzętu do street workoutu i torów przeszkód do inspirowanej naturą strefy fitness na świeżym powietrzu.

14 Produktów/y

Wysokiej jakości drewniane urządzenia do siłowni na świeżym powietrzu

Ludzie na całym świecie, zachęceni świeżym powietrzem, pięknymi okolicznościami przyrody i możliwością treningu, wychodzą na zewnątrz, aby być aktywnymi. Niezależnie od tego, czy drewniany sprzęt do ćwiczeń ma pasować do naturalnego otoczenia, czy też ma wnieść naturę do środowiska miejskiego, drewno Robinia jest właściwym wyborem. Drewno Robinia jest niezwykle mocnym i trwałym materiałem o bardzo wysokiej zawartości naturalnych olejów. Dzięki temu pozwala na tworzenie wyjątkowowytrzymałych przyrządów do ćwiczeń, które są praktycznie bezobsługowe i służą przez wiele lat. Jeśli masz zamiar wspinać się po drążkach to dlaczego nie wzbogacić tego doznania o obecność drewna? 

Drewniany sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu KOMPAN

Obecnie produkujemy dwie serie drewnianych urządzeń do ćwiczeń na świeżym powietrzu, które można porównać do urządzeń stosowanych w pomieszczeniach zamkniętych - Tor Przeszkód i Street Workout. Tor przeszkód został zaprojektowany tak, by dawać radość ludziom w każdym wieku i o różnych umiejętnościach. Stanowi wyzwanie i rozwija zarówno siłę psychiczną, jak i fizyczną. Skalowalne poziomy trudności sprawiają, że mogą z niego korzystać zarówno młodzi, jak i starsi, silni jak i ci mniej sprawni. Jeden tor przeszkód, jeden cel - ale wiele dróg do jego osiągnięcia. Podwójne Drabinki Poziome, znane również jako „małpie figle”, to popularne wyzwanie na torze przeszkód ze względu na różne ćwiczenia, jakie oferuje. Poza wspinaczką zapewnia także miejsce dla 8 osób do wykonywania podciągnięć lub pozwala zamocować przyrządy do ćwiczeń w zawieszeniu, które umożliwiają przeprowadzenie treningu całego ciała.

 

 

Linia produktów Street Workout oferuje kompleksowy system fitness oparty na kalistenice. Każdy element wyposażenia zapewnia dużą elastyczność, jednak czym bardziej rozbudowana konfiguracja, tym większe jej możliwości. Sprzęt Street Workout jest również idealny do ćwiczeń typu "pop-in", jednakże stworzenie kompletnej sesji treningu obwodowego nie wymaga zbyt dużego planowania. System Combi 5 Robinia zawiera wszystkie niezbędne elementy, które pozwolą Ci stworzyć kompletny trening na świeżym powietrzu. Dzięki połączeniu 10 różnych stacji treningowych w jednym, zestaw ten zapewnia doskonałe warunki do treningu street workout i kalisteniki.

 

 

Zrównoważony i certyfikowany drewniany sprzęt do użytku na świeżym powietrzu

Drewno Robinia i sosny pozyskiwane do naszych produktów pochodzą ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Oznacza to, że wykorzystywane drewno jest uprawiane w celu jego pozyskania, a sadzenie i wycinka są starannie kontrolowane. Więcej na temat zrównoważonego rozwoju można przeczytać tutaj. Ponadto w KOMPAN używamy wyłącznie drewna z certyfikowanych źródeł FSC.

Spersonalizuj swoją drewnianą strefę fitness na świeżym powietrzu 

Nie ma dwóch takich samych projektów i rozumiemy, że każdy z nich musi być precyzyjnie dopasowany do wymagań klienta. Z tego powodu wszystkie nasze produkty mogą być dostosowane do potrzeb klientów, tak aby idealnie pasowały do ich wymagań. Jeśli chcesz zbudować drewnianą strefę fitness na świeżym powietrzu, skontaktuj się z nami, aby dopasować rozwiązanie do Twoich potrzeb.

 

 

Chcesz zbudować kompletny plac zabaw na świeżym powietrzu? Zapoznaj się z naszymi kompleksowymi rozwiązaniami fintess lub zbuduj plac zabaw od podstaw, korzystając z naszych serii urządzeń Treningu Cardio, Treningu Siłowego, Treningu Crossowego lub Treningu Multisportowego. Budujesz plac zabaw dla osób w podeszłym wieku? Odpowiedni sprzęt znajdziesz w naszej linii produktów Stay Fit.

Często zadawane pytania

1) Czy siłownie na świeżym powietrzu działają?

Choć wiele obiektów na świeżym powietrzu określa się mianem siłowni, nie zapewniają one urządzeń do treningu siłowego ani wytrzymałościowego, a raczej koncentrują się na poprawie mobilności. To główne rozróżnienie przyczyniło się do powstania negatywnego obrazu siłowni na świeżym powietrzu, przez co są one postrzegane jako nieskuteczne, przynajmniej w porównaniu z siłowniami wewnętrznymi. Jednak my w KOMPAN opracowaliśmy prawdziwy sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu, który nadaje się zarówno do intensywnej kalisteniki, jak i treningu siłowego. Najnowszym dodatkiem do naszej linii produktów są właśnie te urządzenia, wykonane z wytrzymałego i trwałego drewna Robinia. Ponadto siłownie zewnętrzne zapewniają korzyści płynące z przebywania na łonie natury i cieszenia się świeżym powietrzem, w przeciwieństwie do zamkniętych - i czasem zatłoczonych - pomieszczeń, takich jak siłownie wewnątrz budynków.

2) Czy drewno jest dobrym materiałem do produkcji sprzętu do ćwiczeń na świeżym powietrzu?

 

Zasadniczo wiele wytrzymałych gatunków drewna twardego świetnie nadaje się do produkcji zewnętrznych urządzeń fitness. Jednak dzięki badaniom i ponad 50-letniemu doświadczeniu odkryliśmy, że drewno Robinia jest jednym z najtrwalszych materiałów do produkcji większości rodzajów sprzętu do ćwiczeń na świeżym powietrzu, co potwierdzają również badania zewnętrzne. Stosujemy drewno Robinia we wszystkich seriach naszych produktów - takich jak nasze naturalne wyposażenie placów zabaw - w tysiącach projektów na całym świecie, co daje nam pewność, że jest to materiał wysokiej jakości.

Drewno Robinia jest często wybierane nie tylko ze względu na naturalny wygląd ale również ze względu na jego wyjątkową wytrzymałość, trwałość i wysoki poziom naturalnych olejków. Dzięki temu drewno Robinia pozwala na tworzenie bardzo odpornych platform fitness, które są niemal bezobsługowe i mogą służyć przez wiele lat.