Znaki i Akcesoria do Sprzętu Fitness


Każde miejsce do ćwiczeń na świeżym powietrzu może być miejscem spotkań, gdzie ludzie mogą trenować, odpoczywać i rozmawiać.

W tej kategorii znajdziesz Znaki i Minutniki, proste produkty stanowiące istotną wartość dodaną dla wszystkich osób korzystających z miejsc do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

 

Indywidualne oznakowania

Znaki są ważnym elementem umożliwiającym przekazywanie istotnych i zalecanych informacji użytkownikom przestrzeni zarówno prywatnych, jak i publicznych. Mogą to być przykładowo ogólne/praktyczne informacje, bądź instrukcje dotyczące korzystania z obiektu fitness, godziny otwarcia, informacje o idealnych grupach użytkowników/wiekowych, dane sponsorów, informacje kontaktowe itp.

Koncepcja indywidualnego oznakowania KOMPAN jest elastyczna pod względem wykorzystania tekstu, znaków i symboli w celu przekazania komunikatu.
 

Minutniki - kiedy jest czas na ćwiczenia na świeżym powietrzu

Podczas ćwiczeń warto mieć niezawodny sposób na kontrolowanie czasu. Śledzenie czasu nadaje treningowi odpowiednią strukturę i wymierność, co jest bardzo motywujące, ale także ułatwia ciągłe doskonalenie treningu, a tym samym osiąganie celów. Multi Minutnik jest niezbędny do treningu interwałowego. Musisz dokładnie kontrolować czas trwania każdego ćwiczenia i okresu odpoczynku. Brak minutnika może sprawić, że nie będziesz wiedział, kiedy rozpocząć i zakończyć ćwiczenie.  

Multi Minutnik jest doskonale widoczny podczas ćwiczeń i wysyła sygnały dźwiękowe i wizualne, które wyraźnie wskazują, kiedy należy rozpocząć i zakończyć ćwiczenia.

 

Wszystkie znaki i akcesoria KOMPAN są wykonane w taki sposób, aby pasowały do konstrukcji sprzętu fitness.  

 

5 Produktów/y