Studio Projektowe KOMPAN

Studio Projektowe KOMPAN jest specjalną jednostką, która spełnia Twoją wizję placu zabaw. Wierzymy w odmienne myślenie i kwestionowanie status quo, dążymy do osiągnięcia naszych celów poprzez tworzenie placów zabaw, które są niesamowitym architekturalnym przeżyciem. 

Przez lata dostawaliśmy wiele zamówień na produkty i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Wieloletnie doświadczenie Grupy KOMPAN, pozwoliło nam stworzyć nową innowacyjną jednostkę, która jest odpowiedzialna za projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb – Studio ProjektoweKOMPAN. 

Studio ProjektoweKOMPAN to specjalna jednostka w Grupie KOMPAN, z doświadczonymi designerami, architektami i inżynierami; niektórzy z nich mają ponad 25 letnie doświadczenie w branży placów zabaw. Jednostka ta znajduje się w Berlinie. 

Naszym głównym celem jest tworzenie niepowtarzalnych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb placów zabaw za każdym razem, w tym samym zapewniając, że wizja klienta zostanie zrealizowana.  

zap-1632---prio-billede.jpg

Sprawiamy, że Twoje wizję stają się możliwe

W Studiu Projektowym KOMPAN pracujemy nad wszelkiego rodzaju projektami. Nic nie jest dla nas za małe, nic nie jest za duże. Bazując na innowacyjnym sposobie myślenia i poprzez zmianę status quo, chcemy dążyć do zrealizowanie naszego głównego celu, czyli projektowania placów zabaw jako niesamowitych doświadczeń architekturalnych. 

DE_Berlin-Plane-Phoenix_2.renderingjpg.jpg1494942511_de-berlin-2015-27196-phoenix-plane-27196-4368.jpg

Dobieramy tylko najlepsze i najbardziej pasujące produkty dla Twoich rozwiązań i poprzez najlepsze technologie i materiały, gwarantujemy, że Twoje potrzeby i życzenia zostaną spełnione. Biorąc to pod uwagę niepowtarzalność niekoniecznie leży w indywidualnym produkcie, ale w kompozycji różnych produktów i materiałów – to tworzy niesamowite place zabaw.

W tworzeniu niesamowitych placów zabaw, korzystamy z kompleksowej wiedzy, którą mamy w dziedzinie dziecięcej zabawy i co najważniejsze pozwala nam zapewnić wysoki poziom wartościowej zabawy. Tą wiedzę zdobywamy poprzez Instytut Zabawy KOMPAN, który jest centrum wiedzy w KOMPAN. 

W trakcie rozwoju projektu, zapewniamy, że otrzymasz w pełni potrzebne wsparcie do zrealizowania Twojego niepowtarzalnego projektu. 

  • Pierwsze spotkanie / burza mózgów i wymiana pomysłów, dokonywane są pierwsze szkice, przydzielenie projektu itp. 
  • Prezentacja wyjątkowego projektu i szacowane koszty. 
  • Kompletna dokumentacja, w tym dokumentacja związana z bezpieczeństwem.
  • Wsparcie w ciągu trwania całego projektu. 
  • Skończony projekt gotowy do zabawy. 

Studio Projektowe KOMPAN działa zarówno lokalnie jak i globalnie i może spełnić każdy Twój pomysł.

Niespotykane pomysły potrzebują niespotykanych rozwiązań!

W Studiu Projektowym KOMPAN wierzymy w odmienne myślenie i kwestionowanie status quo, projektujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb i tworzymy niesamowite miejsca. 

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

KOMPAN, jest Twoim partnerem z ponad 45 letnim doświadczeniem i wiedzą w tworzeniu placów zabaw na całym świecie i dlatego możesz być pewnym, że mówimy w Twoim języku. KOMPAN utrzymuje silną globalną obecność jak również lokalną i jesteśmy gotowi wspierać każdy Twój krok w trakcie trwania projektu. 

brrainstorm.jpg