Twoja wyobraźnia zamieniona w rzeczywistość

Przez ekspertyzę dedykowanych ekspertów ze Studia Designu KOMPAN, KOMPAN pomaga zmienić najdzikszy pomysł Twojej wyobraźni w niesamowitą krainę zabawy, która sprawi, że ludzie powiedzą – wow!

Nasi eksperci designu blisko z Tobą współpracują, a Ty tworzysz miejsce, które odzwierciadla Twoją wizję. My dostosowujemy ją do budżetu i uwarunkowań terenu, które mogą wystąpić. 

Wyobraźnia

Wyobraźnia

Powiedz nam co sobie wyobraziłeś. Razem stworzymy projekt, który to wyraża. Jak sobie wyobrażasz plac zabaw na szczycie drzewa?

Projekt

Projekt

Po uzgodnieniu pomysłu, narysujemy propozycję projektu dla Ciebie, abyś mógł sprawdzić swój pomysł i stworzyć ostateczny projekt.

Wartościowa Zabawa

Wartościowa Zabawa

Po tym jak uzgodnimy design, my skorzystamy z naszego 50 letniego doświadczenia w zabawie i stworzymy coś co zachwyci dzieci (WOW). Nasi inżynierowie zapewnią, że pożądany design będzie bezpieczny.

Ostatni Krok

Instalujemy ten nowy punkt rozpoznawczy danej okolicy i zapewniamy, że wszystko jest gotowe na szerzenie radości w Twojej społeczności przez wiele lat.

Potrzebujesz porady?

Mamy ponad 50 lat doświadczenia i wspieramy cię przez cały czas trwania projektu.

Świetny design i wspaniała zabawa dla dzieci

Sztuką nie jest stworzenie miejsce, które będzie wyglądało wspaniale. Sztuką jest stworzenie miejsca, które będzie wyglądało niesamowicie i jednocześnie będzie wspaniałym miejscem zabawy.   

Dlatego podchodzimy dwuwarstwowo do designu. Design powinien zachwycać dorosłych i pasować do otoczenia oraz musi zachwycać dzieci przeogromną ilością zabawy zakorzenioną w designie.