StuyTown Fitness

Uaktywnienie Nowego jorku z innowacyjnymi rozwiązaniem fitness

Na dolnym wschodnim Manhattanie w Nowym Jorku, lokalna społeczność Stuyvesant chciała spełnić potrzeby studentów, pracujących rodziców i emerytów, którzy chcieli dostać miejsce gdzie będą mogli być aktywni i spędzać czas razem.   

Stuytown przekształciło starą asfaltową przestrzeń w nowoczesną strefę fitness dla mieszkańców w każdym wieku i o każdych umiejętnościach. To co niegdyś było przestarzałym boiskiem do hokeja na rolkach, stało się teraz nowoczesnym i innowacyjnym miejscem dla wszystkich lokalnych mieszkańców.

Zobacz wideo poniżej.

Poczuj się lepiej

Regularne ćwiczenia wymagają poświęcenia, które może być trudne do osiągnięcia z nudną siłownią i monotonnymi ćwiczeniami. Czegoś brakuje w tej naturalnej formule zwiększania endorfin, spalania tłuszczu i budowania mięśni – świeżego powietrza i natury! Słońce na Twoich plecach, lekki powiew świeżości na Twojej twarzy czy odświeżająca kropla deszczu na Twoim policzku daje Tobie niekończącą się energie.  

Nie wierz tylko na słowo. Zobacz co na ten temat mają do powiedzenia mieszkańcy StuyTown!

Zaprojektowane, aby unowocześnić okolice

StuyTown Fitness łączy nowe i innowacyjne urządzenia z najbardziej popularnymi ćwiczeniami fitness, aby stworzyć ekscytujące miejsce na świeżym powietrzu, które motywuje i stawia wyzwanie ludziom w każdym wieku i o każdych umiejętnościach. 

Przestrzeń ta została zaprojektowana z czteroma strefami, każda z nich skupia się na konkretnych ćwiczeniach z wysoką lub niską intensywnością. A bieżnia o długości 1/12 mili dopełnia całą przestrzeń i zapewnia miejsce do maszerowania lub biegania w Twoim własnym tempie. 

Fizyczna

Emocjonalna

Piękne miejsce do życia

StuyTown to oaza, mała wioska w środku Nowego Jorku, która dostarcza mieszkańcom poczucia miejskiej nowoczesności. Kiedy rezydenci zaczęli pytać o przestrzeń do rekreacji na świeżym powietrzu, zarząd wiedział, że musi dostarczyć coś co będzie nie tylko dobrze wyglądało, ale również będzie funkcjonalne i odpowiednie dla szerokiej gamy mieszkańców, bo miejsca do rekreacji są kluczowe dla dobrego samopoczucia mieszkańców. Plac Fitness jest idealny, ponieważ jest uniwersalny i odpowiedni dla wszystkich grup demograficznych.

Dowiedz się więcej o StuyTown i wizji CEO Ricka Hayduka w wideo poniżej.
Lub odwiedź stronę StuyTown TUTAJ

Poruszaj się w taki sposób jaki Twoje ciało potrzebuje

Unikalne rozwiązania fitness na świeżym powietrzu mają wiele możliwych sposobów na miłe aktywne spędzanie czasu. Mieszkańcy mogą ćwiczyć na torze przeszkód, gimnastykę lub generalnie fitness. Urządzenia łączą prostotę z wysoką funkcjonalnością dlatego właśnie trening jest intuicyjny i wymagający dla wszystkich poziomów zaawansowania. Obrazki umieszczone na urządzeniach pomagają użytkownikom którzy są na placu pierwszy raz, użytkownicy bardziej lubujący się w nowych technologiach mogą ściągnąć aplikacje mobilną „Kompan Sport and Fitness”, która przeprowadzi ich przez cały trening. 

Unikalny design w Nowym Jorku

Pomysłem stojącym za placem fitness było zebranie kombinacji urządzeń, które będą jak najbardziej wykorzystywały ograniczoną przestrzeń i będą dostępne dla różnorodnej grupy użytkowników. Rowery stacjonarne i inne tradycyjnie znane z siłowni urządzenia są połączone w nowe i innowacyjne rozwiązanie, które stało się miejscem otwartym do treningu mieszkańców.

Wideo poniżej dowiesz się więcej na temat designu od architekta – Gail Wittwer-Laird, Architekt Krajobrazu w Starr Whitehouse. 

Urządzenia do fitness na świeżym powietrzu były dostepne od dawna w okolicy, ale nie były tak zorganizowane ani zaprojektowane jak my zrobiliśmy to tutaj.

Gail Wittwer-Laird

Architekt Krajobrazu

Starr Whitehouse

StuyTown

Manhattan, New York 10009, USA