Sydney, Australia

Rada Miasta Fairfield chciała wybudować nowy plac zabaw i szukała czegoś co przyciągnie nie tylko dzieci, ale również dorosłych w każdym wieku. Wiedzieli, że rozwiązaniem problemu nie może być tylko i wyłącznie zwykły plac zabaw. Szukali czegoś wyjątkowego, czegoś co zachęci dzieci do zabawy i ćwiczeń, ale również czegoś co zapewni niesamowitą kompozycję i efekt „wow”.

Aby zrealizować cel, Rada Miasta skontaktowała się z KOMPAN. Projektanci placów zabaw KOMPAN zaproponowali rozwiązanie, które będzie obejmowało podwójny zjazd linowy, ogromne huśtawki, Supernova KOMPAN i wizualnie fascynujący – Corocord Skywalk.

Miejsce to przyciąga odwiedzających, plac zabaw jest zbudowany z wytrzymałych wysokiej jakości materiałów, tworząc rozwiązanie, które będzie dostępne przez wiele lat. Burmistrz Fairfield, Frank Carbone powiedział, że niemal każdego dnia mnóstwo dzieci korzysta z placu zabaw i wykorzystuje swoje umiejętności, aby przetestować każdy z elementów. „Plac zabaw w Parku Przygody w Fairfield stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych placów zabaw w Sydney – jeżeli nie w całym stanie Nowej Południowej Walii,” mówi burmistrz Fairfield, dodając, że projekt był ogromnym sukcesem dla rady miasta i co najważniejsze będzie służył lokalnej społeczności przez wiele lat.

Miejsce z niesamowitym efektem „wow”

Pracownicy KOMPAN zaproponowali projekt, który zawierał dwa zjazdy linowe, ogromne huśtawki, Supernova KOMPAN i wizualnie fascynujący - niesamowity - Corocord Skywalk.

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

„Rada Miasta Fairfield wierzy, że ten projekt to nie tylko ogromny sukces Rady Miejskiej, ale również co najważniejsze miejsce to będzie służyć lokalnej społeczności przez wiele lat.”

Burmistrz Frank Carbone

Rada Miasta Fairfield

Sydney Australia

Sydney, Fairfield 34236, Australia