Szkoła Podstawowa w Boothville

Plac zabaw dopasowany do planu rozwoju szkoły

Razem z nauczycielami szkoły podstawowej w Boothville KOMPAN zaprojektował plac zabaw dostosowany do planu rozwoju szkoły. Plac zabaw jest idealnie dopasowany do celów edukacyjnych, aby stymulować dzieci nie tylko pod względem fizycznym. 

Kolorowy plac zabaw w Boothville to nie tylko bezpieczne miejsce do zabawy i interakcji, ale również jest to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się pod względem społecznym, emocjonalnym, fizycznym, kreatywnym i poznawczym. 

Więcej niż rozwój fizyczny

Kolorowy plac zabaw z wieżami, zjeżdżalniami jak również z „zabawą z piaskiem i wodą” to element WOW dla dzieci ze szkoły podstawowej w Boothville. Stacja do zabawy z piaskiem i wodą to zaproszenie dla dzieci, aby bawić się razem w kreatywny sposób. W strefie dom i ogród wszystko jest możliwe. Wszystko zależy od dziecięcej wyobraźni – dzieci mogą wybrać własną historię i role. Ruchome i dotykowe elementy stymulują społeczne i werbalne interakcje. Wieże zapewniają różnorodne fizyczne aktywności takie jak wspinaczka, balans czy zjeżdżanie. 

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

rope1.jpg

water 1.jpg

playground1.jpg

To niezwykłe, dzieci są tak podekscytowane, że chcą być na świeżym powietrzu niezależnie od pogody.

Rebecca Payne 

Dyrektor

Szkoły Podstawowej w Boothville

Szkoła podstawowa w Boothville

Northants, Northhampton , Anglia