Trening Bootcamp

Wysoce Intensywny Trening Grupowy

Niemalże możesz usłyszeć echo musztry sierżanta z filmu „Oficer i Dżentelmen”, kiedy wkraczasz na teren treningu Bootcamp. Trening ten wywodzi się z wojska, gdzie siła i ogólna sprawność fizyczna jest podstawową częścią przetrwania.

Ta wysoce intensywna grupowa aktywność została przemieniona przez trenerów personalnych na zabawny i towarzyski(ale nadal ciężki) trening, który przyciągnął szeroką grupę użytkowników. Ćwiczenia są podobne do tych z treningu Cross i są odpowiednie dla wszystkich grup zaawansowania. Oczywiście głównym celem jest wysiłek fizyczny, ale także skłonienie ludzi do wspólnej aktywności fizycznej i interakcji. Jest to wspaniały czynnik motywujący ludzi do pozostania aktywnymi, zaangażowanymi i zainteresowanymi.

Jest to jeden z pierwszych przykładów treningu na wolnym powietrzu, który stał się bardzo popularny, parki stały się idealnym miejscem do tego typu treningów i miejscem gdzie można osiągnąć swój cel fitness. 

Trening Bootcamp w akcji

Bardzo ważną częścią treningu Bootcamp jest trener. On lub ona wybieraja przyrządy, motywują użytkowników i wdrażają plan trenigu. 

Zobacz jak to się robi na Uniwersytecie Sussex w filmie poniżej.