Park Sportowy Voss, Norwegia

Fitness na świeżym powietrzu z widokiem

Park sportowy niedaleko Vangsvatnet w Voss, w Norwegii stał się ulubionym miejsce ćwiczeń mieszkańców centrum miasta. Park sportowy jest tak dobrze wyposażony, że mieszkańcy wiosną i latem przeprowadzają tam klasy boot camp na świeżym powietrzu. 

Voss jest znany jako norweska stolica adrenaliny i przygód. W Voss możesz wybrać się na kajaki, skakać ze spadochronem, zjeżdżać na nartach czy szybować na paralotni. Gdy potrzebujesz przerwy od przypływu adrenaliny możesz wybrać się do parku sportowego, potrenować i podziwiać wspaniałe widoki fiordu i ośnieżonych szczytów. 

Fitness dla wszystkich

Park sportowy sprawia, że możesz ćwiczyć każdą część swojego ciała w momencie, gdy cieszysz się wspaniałym widokiem. Dzięki urządzeniom do treningu powięziowego oraz dzwonom magnetycznym, każda osoba może ćwiczyć na swoim poziomie przy użyciu regulowanego oporu. 

Park sportowy to idealne miejsce do indywidualnego i grupowego treningu. Dzięki urządzeniom użytkownicy w łatwy sposób mogą łatwo regulować poziom trudności, aby dostosować go do swojego poziomu. Przez użycie różnych urządzeń dostajesz bardzo efektywny trening, który łączy najlepsze aktywności z różnych sportów. Oznacza to, że trening ten jest zróżnicowany i kompletny.

Fizyczna

Emocjonalna

Voss-horisontal.jpg

Trening tutaj na świeżym powietrzu jest dokładnie taki sam jak na siłowni. Możesz tutaj wykonać wiele ćwiczeń. Ćwiczysz całe ciało. 

Martin Kriz 

Użytkowniczka parku

Park Sportowy Voss, Norwegia

Vestland, Voss , Norwegia