Waldkraiburg

W momencie, gdy spółdzielnia Stadtbau Waldkraiburg w bawarskim mieście Waldkraiburg, chciała zaprojektować i stworzyć plac zabaw, wszyscy mieszkańcy uzgodnili na wczesnym etapie projektu, że plac zabaw powinien być czymś więcej niż tylko placem zabaw. Powinno to być miejsce dla wszystkich bez względu na wiek czy umiejętności. Współpracując z KOMPAN, spółdzielnia rozwinęła pomysł przestrzeni, która będzie miejscem spotkań z angażującymi aktywnościami dla osób w każdym wieku z urządzeniami odpornymi na wandalizm. Zrobiony z kombinacji płyt HDPE i galwanizowanej stali, plac zabaw nie tylko wygląda wspaniale, ale również pomaga obniżyć koszty, włączając w to koszty utrzymania.

Teraz plac zabaw jest już w użyciu. Thomas Irgmeier przedstawiciel władz miasta Waldkraiburg jest szczęśliwy, że rozwiązanie sprostało oczekiwaniom. 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomysłu KOMPAN i jest nam bardzo miło widzieć dzieci i osoby starsze, które razem spędzają swój wolny czas na placu zabaw.” 

 

Miejsca dla osób w każdym wieku

Miejsce dla osób w każdym wieku, aby spotykać się, być aktywnym i rozwijać znajomości.

Fizyczna

Emocjonalna

Kreatywna

 

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomysłu KOMPAN i jest nam bardzo miło widzieć dzieci i osoby starsze, które razem spędzają swój wolny czas na placu zabaw.

Thomas Irgmeier

Przedstawiciel miasta Waldkraiburg

Waldkraiburg

Bawaria, Waldkraiburg , Niemcy