Projektowanie Unikalnych Placów Zabaw, które Wpasują się do Twojej Historii i Scenerii

Posłuchaj o wszystkich możliwościach placu zabaw na zamówienie zapewniający wyjątkowe wrażenia z zabawy, o których możesz nawet nie wiedzieć, a których szukałeś!

Studio projektu KOMPAN opracowuje całkowicie unikalne place zabaw w oparciu o Twoje inspirujące wizje - wpasowując się w Twoją historię i scenerię, jednocześnie czyniąc plac zabaw prawdziwym punktem docelowym.

W tym webinarium podzielimy się mnóstwem inspiracji na wyjątkowe konstrukcje do zabawy, które zostały zaprojektowane i zbudowane we współpracy z architektami, architektami krajobrazu i klientami na całym świecie. 

Prezentowane przez:

Sophie Lambert

Sophie Lambert

Główny Projektant, Studio Projektu KOMPAN

Sophie ma doświadczenie w inżynierii lądowej i specjalizuje się w rozwoju produktów. Sophie jest jednym z kreatywnych umysłów stojących za pełnym zabawy projektem KOMPAN GIGANTY. Jej celem jest tworzenie angażujących projektów dla tematycznych i niestandardowych placów zabaw, które będą wyraziste. Dzieci uwielbiają jej zabawne i pomysłowe projekty.

 

Morten Laugesen

Morten Laugesen

Frontoffice and Product Quality Manager

Morten graduated as production engineer and have several years of experience in product management as well as product development. Today is Morten managing the Variants that KOMPAN creates every day with respect to all the great and challenging requests coming from the market.

Our daily business is to surprise and excite our customers with our customized products.

 

 

Róbert Machálek

Róbert Machálek

Lead Designer

Graduated as an Industrial designer, Robert joined the Kompan team in Czech Republic in 2015. Several years contributed to maintenance and development of Sales CAD library within the Product innovation team. He has been one of the first to join Design Studio - Robinia in Brno, helping to form and lead it ever since. It is wonderful to see wooden play sculptures growing based on our Design. Delivering high Kompan quality and lot of joy to the children all over the world.