Wieża Eiffla, Paryż

Plac zabaw KOMPAN znajduje się w okolicy najczęściej odwiedzanego miejsca na świecie, aby zapewniać rozrywkę i dopełnić wrażenia turystów oraz mieszkańców Paryża. 

W cieniu drzew i w zasięgu krótkiego spaceru od jednej z największych ikon świata, znajduje się plac zabaw KOMPAN. Każdego roku miliony turystów oraz mieszkańców Paryża odwiedza park otaczający wieżę Eiffla, aby podziwiać wieżę, zrelaksować się, zorganizować piknik i bawić się na placu zabaw. Plac zabaw jest niesamowicie oblegany, a nawet po latach jest bezpieczny, ekscytujący i wymaga tylko małej konserwacji. 

Wieża i niekończąca się zabawa

Wieża Eiffla została zbudowana w 1889 roku na światowe targi w Paryżu, aby pokazać sztukę w wykonaniu ówczesnych inżynierów. W tamtym momencie wieża symbolizowała również progres naukowy i granice, które zostały przesunięte. Place zabaw KOMPAN mają stymulować dzieci i zachęcić dzieci do eksplorowania i rozwoju, aby może w przyszłości stały się one artystami lub naukowcami. 

Park przy wieży Eiffla wyposażony jest w szeroką gamę produktów KOMPAN, aby stymulować dzieci w każdym wieku. Dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności na metalowych strukturach Galaxy, tradycyjnych domkach zabaw, parowozie, różnorodnych sprężynowcach i na kopule eksploratora, który pozwala na wspinaczkę 3D. 

Fizyczna

Emocjonalna

Poznawcza

Kreatywna

EiffelTowerChampDeMarsTrainPlay.jpg

EiffelTowerChampDeMarsPlay.jpg

Wieża Eiffla

Île-de-France, Paryż 75007, Francja