Wymagający Tor Przeszkód

Aktywność fizyczna dla całej rodziny

Bieganie, chodzenie, skakanie, czołganie i wspinanie było naszą naturalną aktywnością fizyczną. W przeszłości było to sposobem w jaki sposób wykonywaliśmy większość rzeczy, ale nowy styl życia zmienił dużą część naszego czasu na pracę przed ekranem i uczynił nas bardzo statycznymi. Treningi przeszkodowe zabierają nas do naszych korzeni z naturalnymi ruchami dla polepszenia zdrowia i szczęścia. 

Nowoczesny trening z przeszkodami jest zaprojektowany do zabawy i ćwiczeń dla ludzi w każdym wieku i o każdych umiejętnościach. Trening ten stawie wyzwania i rozwija siłę mentalną i fizyczną Różne poziomy trudności pozwalają na ćwiczenia młodym i starym, silnym i niewysportowanym. Jeden trening, jeden cel, ale wiele możliwości aby tam dotrzeć. 

Najważniejszym elementem jest motywacja, która pozwala ludziom zaczynać raz jeszcze i jeszcze raz. Poza aspektami czysto sportowymi, trening ten ma również charakter zabawy, co jest niezmiernie rzadkim połączeniem. 

Zróbcie to razem, ćwicz z dziećmi i naucz je, że aktywny styl życia to właściwy style życia. Tak naprawdę, kiedy pokażesz dzieciom tor przeszkód, to one będą Ciebie motywować do dalszych ćwiczeń!

Influencerzy torów przeszkód 

Ustrukturyzowany tor przeszkód jaki znamy dzisiaj, pierwszy raz został zbudowany przez Georges Héberta, który był instruktorem we francuskim wojsku. Rozwinął on własny system wychowania fizycznego o nazwie „Naturalna Metoda” w 1912. Poza treningiem dostosowanym do potrzeb wojskowych, założenia jego systemu nie różnią się wiele od podstaw popularnych dzisiaj parkour, street workout, kalisteniki czy CrossFitTM. 

Nowe ćwiczenia fitness trzymają się tych samych zasad, niemniej jednak tory przeszkód nie tracą na popularności. Miliony widzów co tydzień ogląda programy telewizyjne takie jak Sasuke i American Ninja Warrior, a ekstremalne tory przeszkód i błotne eventy przyciągają mnóstwo biegaczy z całego świata. W trakcie tych eventów znajdzie się miejsce dla każdego, dlatego właśnie biegi skupione na rodzinie zyskują na popularności. Dla profesjonalistów Obstacle Course Racing (OCR) jest nawet brany pod uwagę do bycia dyscypliną olimpijską.

Tor przeszkód KOMPAN jest zainspirowany historią i dzisiejszą popularnością. Aby znaleźć rozwiązanie, które będzie ekscytujące i jednocześnie bezpieczne dla miejsc publicznych bez nadzoru, stworzyliśmy specjalnych zespół ekspertów zabawy i fitness w połączeniu z naszym partnerem, profesjonalnym organizatorem wyścigów Strong Viking, który jest zwycięzcą wielu nagród w tej dziedzinie. Strong Viking pomógł w trakcie projektowania i rozwijania produktów, a produkty są wykorzystywane w trakcie biegów Strong Viking’s Family Run w Niemczech, Holandii i Danii. 

Możliwości Toru przeszkód KOMPAN

OC-access.jpg

Łatwy Dostęp

Wysokie struktury dla treningu górnych partii mięśni są łatwo dostępne dla użytkowników o każdym wzroście. Podesty ułatwiają dostęp i wykonywanie ćwiczeń.

OC-exercise.jpg

Dynamiczne Ćwiczenia

Przeszkody są zaprojektowane z różnymi poziomami trudności, aby spełnić oczekiwania ludzi w każdym wieku i o każdych umiejętnościach. Każda przeszkoda ma łatwe i trudne ćwiczenia, więc każdy może się sprawdzić.

OC-design.jpg

Wytrzymały Stalowy Design

Galwanizowana stal i proszkowo farbowana konstrukcja nie potrzebuje żadnej konserwacji i jest objęta dożywotnią gwarancją KOMPAN. Solidna konstrukcja pozwala na tworzenie nowego dynamicznego i wymagającego toru przeszkód, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa.