Wyposażenie placów zabaw dla szkół i sale lekcyjne na świeżym powietrzu

Children playing on KOMPAN's playground equipment for schools

Fizyczna aktywność na szkolnych boiskach - klucz do dobrego zdrowia oraz lepszej nauki i frekwencji w szkołach

Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dzieci potrzebują dziennie co najmniej 60 minut umiarkowanej i intensywnej aktywności fizycznej. Jednak zbyt dużo dzieci nie osiąga tego poziomu.

Szkoła jest obowiązkowa dla wszystkich dzieci i stanowi jedyne miejsce znane z tego, że przyjeżdżają tu wszystkie dzieci. Oznacza to, że szkoła jest naszą szansą na zapewnienie wszystkim dzieciom dostępu do aktywności fizycznej, a tym samym do bycia szczęśliwymi i zdrowymi.

Ta szkoła w Szkocji stworzyła szkolny plac zabaw, aby promować aktywność fizyczną dzieci w wieku szkolnym. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, co osiągnęli.

Instytu Zabawy KOMPAN prezentuje 10 wskazówek jak zaprojektować aktywny plac zabaw w szkole

Obejrzyj wideo, aby uzyskać 10 wskazówek, jak wybrać wyposażenie placów zabaw, które promuje aktywność fizyczną u dzieci w wieku szkolnym prezentowane przez Jeanette Fich Jespersen, dyrektor Instytutu Zabawy KOMPAN.

 

 

 

KOMPAN playground equipment for all school ages
KOMPAN outdoor swings for school agers

Dlaczego dzieci w wieku szkolnym uwielbiają nasze szkolne place zabaw KOMPAN

Dobrze zaprojektowane strefy zabawy są jak sale lekcyjne na świeżym powietrzu, które pomagają dzieciom w rozwoju społecznym i fizycznym. Dlatego tak ważne jest, aby wyposażenie placów zabaw inspirowało wyobraźnię dzieci poprzez innowacyjne i ekscytujące projekty.

Oferujemy to za pośrednictwem szerokiej gamy produktów, w tym ram do wspinaczki, sprzętu sportowego i sprzętu do zabaw na świeżym powietrzu, który gwarantuje bezpieczeństwo w korzystnej cenie, a jednocześnie jest dostępny dla osób w każdym wieku szkolnym i posiadających każdy poziom umiejętności.

 

Szkolny plac zabaw KOMPAN to zdrowa inwestycja w naukę i zdrowie dzieci, która pomoże Twojej szkole:

 

 • Zwiększyć frekfencję uczniów
 • Stworzyć atrakcyjne środowisko szkolne
 • Podnieść osiągnięcia uczniów
 • Zwiększyć osiągnięcia naukowe
 • Poprawić uwagę uczniów

Szkoła Podstawowa

School-segment-horisontal1.jpg

Współpracujemy ze szkołami podstawowymi, aby pomóc zwiększyć frekwencję, uwagę i osiągnięcia, instalując unikalne i angażujące wyposażenie placów zabaw. Nasze rozwiązania dla placów zabaw dla szkół podstawowych oferują ambitną i kreatywną naukę poprzez zabawę, aby poprawić wyniki programu nauczania.

Szkoła Średnia

School-segment-horisontal2.jpg

W KOMPAN udowodniliśmy, że odpowiednie możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu, zaprojektowane we właściwy sposób, są nadal wszechstronnym sposobem na wspólne spędzanie czasu i aktywność towarzyską dla uczniów szkół średnich. Oferujemy unikalne rozwiązania zabawy i sportu specjalnie przeznaczone dla tej grupy wiekowej. 

Uniwersytet i Szkoła Wyższa

School-segment-horisontal3.jpg

Niezależnie od tego, czy szukasz świetnego wielofunkcyjnego miejsca do gier, modnego sprzętu do parkour i treningu ulicznego, czy też dobrej jakości sprzętu fitness do treningu na świeżym powietrzu, nasza oferta produktów dla szkół wyższych i uniwersytetów z pewnością pomoże Ci stworzyć popularne i funkcjonalne miejsce do aktywnego spędzania czasu i uczenia się.

50 lat doświadczenia w tworzeniu wyposażenia placów zabaw dla szkół

Po tym, jak pomogliśmy tysiącom szkół w jak najlepszym wykorzystaniu przestrzeni zewnętrznej, rozumiemy, że każdy obszar ma wyjątkowe wymagania. Dlatego oferujemy specjalnie zaprojektowany sprzęt do zabawy na świeżym powietrzu dla szkół, który spełnia Twoje potrzeby przy jednoczesnym poszanowaniu Twojego budżetu.

Nasz wieloaspektowy zespół konsultantów zabawy, projektantów krajobrazu i innych ekspertów współpracuje, aby śledzić specjalnie opracowany proces planowania placów zabaw KOMPAN, który zapewni Ci dostosowany do potrzeb plan zawierający to, co najlepsze w wielu dziedzinach eksperckich.

Nasi projektanci biorą pod uwagę, w jaki sposób wyposażenie szkolnego placu zabaw będzie wspierać Twoich uczniów, program nauczania, przestrzeń, otoczenie i zajęcia.

Efektem końcowym jest całkowicie oryginalne, zaprojektowane na zamówienie rozwiązanie placu zabaw, które zapewnia największą możliwą wartość dla szkoły, przestrzeni zewnętrznej i uczniów.

KOMPAN outdoor playground equipment for schools
KOMPAN's outdoor classroom equipment for schools

Sale lekcyjne na świeżym powietrzu

Sale lekcyjne na świeżym powietrzu pomagają stworzyć więcej miejsca do nauczania i większy dystans społeczny między uczniami.

Dowiedz się więcej z naszych 13 wskazówek, jak stworzyć salę lekcyjną na świeżym powietrzu

 • 1.Miejsce do nauki na świeżym powietrzu powinno posiadać przestrzeń do gromadzenia się uczniów w celu słuchania instruktorów (siedzenia z tablicami suchościeralnymi), a także aktywne stanowiska do nauki dla uczniów do wykonywania ćwiczeń praktycznych (stoły). Przestrzenie te można traktować i projektować jako `` sale '' na ogólnej przestrzeni zewnętrznej i zawsze powinien być w zasięgu wzroku nauczyciela / instruktora
 • 2.Zewnętrzna przestrzeń do nauki nie powinna wyglądać tak samo jak wewnętrzna przestrzeń do nauki - zamiast kwadratowych lub prostokątnych przestrzeni, pomyśl o kołach i owale
 • 3.Miejsce do nauki na świeżym powietrzu powinno być zaprojektowane z myślą o dostępie i integracji dla osób korzystających z urządzeń wspomagających - upewnij się, że miejsca do siedzenia i stoły mają ścieżki wystarczająco szerokie dla uczniów korzystających z wózków inwalidzkich lub balkoników
 • 4.Miejsce nauki na świeżym powietrzu nie powinno być daleko od toalet / myjni i pierwszej pomocy
 • 5.Powinny istnieć wyraźne granice miejsca nauki na świeżym powietrzu oraz wyznaczone miejsce spotkań całej grupy w nagłych przypadkach
 • 6.Nauczyciele i przełożeni powinni mieć wyraźny widok, aby przez cały czas nadzorować swoje grupy
 • 7.Miejsce nauki na świeżym powietrzu powinno mieć dostęp do prądu, Wi-Fi i telefonu
 • 8.Miejsce do nauki na świeżym powietrzu powinno maksymalizować możliwości dla uczniów do angażowania się w naturalne elementy i uczenia się od natury (drzewa, rośliny, woda, ogrody)
 • 9.Tam, gdzie uczniowie pracują z tabletami i komputerami, konieczna będzie ochrona przed oślepiającym światłem
 • 10.Weź pod uwagę komfort cieplny uczniów i nauczycieli - będzie się on różnił w zależności od klimatu i pory roku, ale może oznaczać potrzebę cienia lub potrzeby ogrzewania / koców
 • 11.Miejsce nauki na świeżym powietrzu będzie wymagało suchego miejsca do przechowywania 
 • 12.Miejsce do nauki na świeżym powietrzu będzie wymagało przestrzeni do prezentacji pracy
 • 13.Miejsce do nauki na świeżym powietrzu będzie wymagało miejsca na schronienie lub dostępu do schronienia przed deszczem lub śniegiem

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jak stworzyć salę lekcyjną na świeżym powietrzu w Twoim konkretnym miejscu.