KONSTRUKCJE FRAME NETS


MODERNIZM, GEOMETRIA I FUNKCJONALNOŚĆ

Kiedy pionier urządzeń linowych Conrad Roland opracowywał swoje pierwsze konstrukcje w 1971, dążył do uzyskania przejrzystej geometrii. Jako architekt i współpracownik Miesa van der Rohe był on oddany idei modernizmu i funkcjonalności. Ten duch nadal znajduje wyraz w konstrukcjach Frame Nets Corocord i nadaje ponadczasowy design każdemu miejscu zabaw. Podobnie jak konstrukcje Spacenet, struktury te odsłaniają trójwymiarowy świat zbudowany z lin, w którym dziecko może swobodnie poruszać się we wszystkich kierunkach. Ponadto ich kompaktowa budowa jest zaletą w warunkach ograniczonej przestrzeni.

16 Produktów/y

Trzy różne projekty Frame Nets zawierają nawet 15 komórek linowych. Przy zwykłej długości segmentu wynoszącej 33 cm konstrukcje te są optymalne dla dzieci w wieku 3–8 lat. Szczególną atrakcją Kuboktaedru jest szeroki obszar dachowy, gdzie dzieci mogą się spotykać, rozmawiać, zrelaksować się i obserwować.

KOMPAN to producent placów zabaw. Jesteśmy liderem rynku i oferujemy rozwiązania, które są nie z tej ziemi. Nasi konsultanci czekają, żeby Ci pomóc w Twoim następnym projekcie! KOMPAN Let's Play!


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.