MOSTY


NADAJ PLACOM ZABAW NOWY WYMIAR!

Mosty Corocord to podstawowe konstrukcje, których nie powinno zabraknąć na żadnym placu zabaw! Chodzi nie tylko o ekscytującą wysokość, ale również o drogę, która tam prowadzi, ośmielenie się wejść na liny, widząc ziemię. Wszystko rusza się i drży, a uczucie mrowienia sprawia, że wszyscy śmieją się głośno. Powyżej i poniżej! Zwisaj z dolnej części Mostu linowego lub wspinaj się na szczyt Mostu tunelowego; nie ma żadnych granic. Wyobraź sobie, że jesteś linoskoczkiem na moście z liny kokosowej, lub wybierz lekki spacer po drewnianych listwach, ale uważaj: kroki kolegów i koleżanek zakłócą łagodne kołysanie elastycznej podłogi – co za zabawa!

5 Produktów/y

Doskonałe materiały gwarantują radosną zabawę przez dziesięciolecia. Liny Corocord kryją sekret swojej jakości wewnątrz: za pomocą opatentowanej technologii syntetycznej przędzy, która jest indukcyjnie wtapiana na stalowe żyły w rdzeniu, minimalizując ryzyko wystrzępienia podłóg linowych z powodu zużycia i ścierania. Forma podąża za zabawą! Przypominając swoich wielkich braci, spektakularny Mały most wiszący zapewnia wszystkim mnóstwo zabawy podczas biegania i skakania po gumowej taśmie. A w dodatku wygląda jak dzieło sztuki architektonicznej.

KOMPAN to producent placów zabaw i siłowni plenerowych. Nasze urządzenia zabawowe są wyjątkowe i niesamowite. Z nami możesz być pewien, że Twój plac zabaw będzie bezpieczny, ale również ekscytujący! KOMPAN Let's Play!


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.