Mosty


NADAJ PLACOM ZABAW NOWY WYMIAR!

Mosty Corocord to podstawowe konstrukcje, których nie powinno zabraknąć na żadnym placu zabaw! Chodzi nie tylko o ekscytującą wysokość, ale również o drogę, która tam prowadzi, ośmielenie się wejść na liny, widząc ziemię. Wszystko rusza się i drży, a uczucie mrowienia sprawia, że wszyscy śmieją się głośno. Powyżej i poniżej! Zwisaj z dolnej części Mostu linowego lub wspinaj się na szczyt Mostu tunelowego; nie ma żadnych granic. Wyobraź sobie, że jesteś linoskoczkiem na moście z liny kokosowej, lub wybierz lekki spacer po drewnianych listwach, ale uważaj: kroki kolegów i koleżanek zakłócą łagodne kołysanie elastycznej podłogi – co za zabawa!

Zobacz wszystkie produkty

5 Produktów/y

Mały most wiszący może stanowić połączenie między dwoma obszarami lub być konstrukcją wolnostojącą. Dzieci uwielbiają uczucie kołysania, którego doświadczają podczas biegania lub skakania po moście.

Details

Most linowy z liną PP typu kokosowego, 12 m

Details

Idealny do łączenia dwóch obszarów. Drewniane listwy zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Mimo to przejście po nim to prawdziwa przygoda, ponieważ ruch lin jest nadal wyraźnie odczuwalny.

Details

Ten most linowy stanowi samodzielną, cylindryczną konstrukcję. Dzieci mogą przejść przez most lub pokonać go, pełzając wzdłuż jego górnej części. Zakrzywiona konstrukcja sieciowa również wspaniale nadaje się na hamak i miejsce na przerwę. Ten most może służyć jako niezależne urządzenie do zabawy lub

...
Details

Mały most linowy z jego elastycznymi elementami dobrze wpasowuje się w krajobraz jako tor wspinaczkowy. Może być również połączony z konstrukcją Spacenet.

Details


Doskonałe materiały gwarantują radosną zabawę przez dziesięciolecia. Liny Corocord kryją sekret swojej jakości wewnątrz: za pomocą opatentowanej technologii syntetycznej przędzy, która jest indukcyjnie wtapiana na stalowe żyły w rdzeniu, minimalizując ryzyko wystrzępienia podłóg linowych z powodu zużycia i ścierania. Forma podąża za zabawą! Przypominając swoich wielkich braci, spektakularny Mały most wiszący zapewnia wszystkim mnóstwo zabawy podczas biegania i skakania po gumowej taśmie. A w dodatku wygląda jak dzieło sztuki architektonicznej.

KOMPAN to producent placów zabaw i siłowni plenerowych. Nasze urządzenia zabawowe są wyjątkowe i niesamowite. Z nami możesz być pewien, że Twój plac zabaw będzie bezpieczny, ale również ekscytujący! KOMPAN Let's Play!


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section