PIERWSZA WSPINACZKA


ZABAWA ZACZYNA SIĘ TUTAJ!

Produkty z serii Pierwsza wspinaczka umożliwiają dzieciom postawienie pierwszych kroków w trójwymiarowym świecie zabaw na linie. Firma Corocord czerpie wielką dumę z opracowywania produktów trafiających w gusta określonych grup wiekowych; gama Pierwsza wspinaczka jest przeznaczona w szczególności dla dzieci w wieku 3–6 lat. Wszystkie formy aktywności na tych urządzeniach są odpowiednio dostosowane, by wspomagać ich rozwój. Grubość liny jest dostosowana do wielkości ich dłoni, a rozmiar oczek stopni odpowiada krokom, jakie stawiają dzieci w ich wieku.

17 Produktów/y

Produkty z gamy Pierwsza wspinaczka mogą służyć nie tylko do stworzenia placu zabaw specjalnie dla dzieci w wieku 3–6 lat – ich projekt pasuje również do pozostałego asortymentu Corocord, możliwe jest więc opracowanie wielkich placów zabaw opartych na współgrających rozwiązaniach Corocord ze strefami dla młodych odkrywców w wieku 3–6 lat i dla starszych dzieci.

KOMPAN to producent placów zabaw i siłowni plenerowych. Nasze urządzenia zabawowe są bezpieczne, ale również ekscytujące! Z nami możesz być pewien, że Twój plac zabaw będzie przyciągał dzieci przez wiele lat! KOMPAN Let's Play!


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.