SKY PLAY


Sky Play to cały plac zabaw zawarty w jednej konstrukcji. Wyróżnia się jako prawdziwie unikatowy obiekt, przykuwając uwagę i pobudzając ciekawość. Zachęca ludzi, by podeszli bliżej i przyjrzeli się tej unikalnej konstrukcji, a gdy dzieci widzą chatkę Sky Cabin, od razu chcą się wspinać, by do niej dotrzeć! Trasa prowadzi początkowo przez imponującą sieć wspinaczkową. Ten trójwymiarowy świat zabawy zapewnia niewyczerpane możliwości i może podtrzymywać zapał dzieci przez długie godziny, rozwijając zarazem ich kreatywność i sprawność fizyczną podczas zabaw z przyjaciółmi.

KOMPAN to producent placów zabaw. Nasze urządzenia zabawowe są wyjątkowe i wyróżniają się wysoką jakością i długotrwałością. KOMPAN Twój ekspert z dziedziny placów zabaw. KOMPAN Let's Play!

4 Produktów/y

Na szczycie konstrukcji czekają przygody z chatkami Sky Cabin. Tutaj dzieci poczują dumę i pewność siebie z przebywania na samej górze, z widokiem na całą okolicę. Sky Cabin jest również miejscem spotkań i kryjówką, w której wyobraźnia nie zna granic. Sky Cabin stanowi wejście do systemu Sky Walk, rozgałęziającego się w różnych kierunkach osiem metrów nad ziemią. Zjeżdżanie z wysokości zapewnia ostateczny dreszczyk emocji. Męcząca wspinaczka jest wynagradzana ekscytującą podróżą w tunelu z powrotem na ziemię, co zachęca dzieci do ponownego wspinania.


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.