Wieże


KTO NIE CHCE BYĆ NA SAMEJ GÓRZE?

Wieże Corocord oferują najwięcej sposobów, aby się tam dostać! Przebywanie wysoko nad ziemią jest atrakcją samą w sobie. Jednak zróżnicowane drabinki sieciowe sprawiają, że zabawa rozpoczyna się już podczas podróży na wyżyny. Na małym Kontiki wspinaczka zostanie nagrodzona wspaniałym widokiem i szybkim zjazdem z powrotem na dół z wysokości 2–3 metrów. Wieże sięgają jednak jeszcze wyżej: trójwymiarowy system płaskich sieci i pionowy tunel wspinaczkowy zapewniają bezpieczne i pouczające środowisko dla wycieczek wspinaczkowych. Przejrzyste pokrycie zapewnia doskonały wgląd z zewnątrz – i na odwrót. 

Zobacz wszystkie produkty

10 Produktów/y

Wypatruj niebezpieczeństwa, statków lub nieodkrytych krain z gniazda Crow’s nest lub rzuć się prosto w wir kolejnej przygody na zjeżdżalni. Jeśli sprawy przybiorą zbyt ryzykowny obrót, ukryj się w przytulnej kapsule i przeczekaj sztorm.

Details

Popuść wodze fantazji, wspinając się i eksplorując trójwymiarowe kostki wypełnione dotykowymi elementami wzbogacającymi zabawę. Te unikalne kostki mają formę dzieła architektury. Jednak powstały z myślą o zabawie, zapewniając ekscytujące zejście po tym, jak wspinacze osiągnęli już sam szczyt.

Details

Popuść wodze fantazji, wspinając się i eksplorując trójwymiarowe kostki wypełnione dotykowymi elementami wzbogacającymi zabawę. Te unikalne kostki mają formę dzieła architektury. Jednak powstały z myślą o zabawie, zapewniając ekscytujące zejście po tym, jak wspinacze osiągnęli już sam szczyt.

Details

To małe bocianie gniazdo zaprasza dzieci do wspinaczki i ćwiczenia równowagi. Niech ich wzrok wędruje po całej okolicy z kołyszącego się szczytu. 

Details

Do gniazda Crow’s nest można dotrzeć z „suchego lądu” za pomocą sieci żaglowych lub przez most wspinaczkowy. Wyposażone również w zjeżdżalnię tunelową i maszt, wysokie bocianie gniazdo zachęca dzieci do odbycia podróży pełnych przygód!

Details

Maszt Kontiki, z bocianim gniazdem i sieciami linowymi, zapewnia wrażenia jak podczas żeglarskiej wyprawy. Dzieci mogą powrócić na „suchy ląd”, korzystając z otwartej zjeżdżalni.

Details

Meduza

COR29400

Zapraszamy do odwiedzenia Meduzy – przezroczystej budowli z mackami na brzegach!

Details


Duża wieża linowa wygląda na sztywną konstrukcję tylko z zewnątrz: jej wewnętrzna struktura z gęstej sieci zapewnia dzieciom możliwość ekscytującej wspinaczki na sam szczyt. Powierzchnie membranowe na dwóch poziomach to dobre miejsca na przerwę, a zjeżdżalnia umożliwia błyskawiczny powrót na

...
Details

Gigantyczna wieża linowa wygląda na sztywną konstrukcję tylko z zewnątrz: jej wewnętrzna struktura z gęstej sieci zapewnia dzieciom możliwość ekscytującej wspinaczki na sam szczyt. Powierzchnie membranowe na dwóch poziomach to dobre miejsca na przerwę, a zjeżdżalnia umożliwia błyskawiczny powrót na

...
Details


Dotyczy to również konstrukcji Meduza. Jej okrągły kształt stymuluje fantazję dzieci i stanowi zróżnicowaną inspirację dla odgrywanych scenek. Ostrzegamy: macki „łapią” dzieci i trzymają je przy zabawie całymi godzinami. Przypominające rzeźby wieże-kostki są pełne niespodzianek i rozrywek. Każdy poziom to nowy kolorowy świat zabawy, a w drodze na szczyt trzeba pokonać różne wyzwania wspinaczkowe. Skrót na dół: niemal niewidzialny tunel sieciowy na zewnątrz najwyższych kostek zapewnia prawdziwy dreszcz emocji.

KOMPAN to producent placów zabaw i siłowni plenerowych! Nasze urządzenia zabawowe są niepowtarzalne i niesamowite. Z nami możesz być pewien, ze Twój plac zabaw będzie bezpieczny i długotrwały. KOMPAN Let's Play!


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section