ZESTAWY NETSCAPES


MNÓSTWO MIEJSCA NA ZABAWĘ!

Puść wodze fantazji: wspinaj się z pająkami po Pajęczej sieci lub zadbaj o udany połów na Kutrach. Mała sieć rybacka z jej ośmiometrowymi masztami naprawdę przyciąga wzrok. Sieć jest dostępna ze wszystkich stron, a oczka różnej wielkości i przesunięte poziomy zapewniają różne przeszkody i wyzwania dla dzieci w każdym wieku.


Jeszcze więcej zabawy można złapać w Sieci rybackiej z gniazdem Crow's Nest Corocord. Oprócz górującego nad wszystkim bocianiego gniazda na młodych zdobywców czekają najprzeróżniejsze sieci lejkowe, łączniki, siedziska i powierzchnie. Konstrukcja ta oferuje olbrzymie możliwości zabawy i wspaniały potencjał do odgrywania scenek. Zjeżdżalnia ze stali nierdzewnej dopełnia ten radosny zestaw, przenosząc dzieci z powrotem na suchy ląd, dzięki czemu mogą one zacząć całą podróż od nowa! Przejrzysta geometria konstrukcji Play Net, Climetric i Twisted Net, w której nigdy nie wiadomo, czy ktoś jest na dole czy na górze, odzwierciedla kilka klasycznych kształtów, które dyskretnie wkomponują się w każdy krajobraz.

KOMPAN to producent placów zabaw, które są niepowtarzalne i niesamowite. Z nami możesz być pewien, że Twój plac zabaw będzie wysokiej jakości i długotrwały. KOMPAN Let's Play!


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.