Zestawy Netscapes


MNÓSTWO MIEJSCA NA ZABAWĘ!

Puść wodze fantazji: wspinaj się z pająkami po Pajęczej sieci lub zadbaj o udany połów na Kutrach. Mała sieć rybacka z jej ośmiometrowymi masztami naprawdę przyciąga wzrok. Sieć jest dostępna ze wszystkich stron, a oczka różnej wielkości i przesunięte poziomy zapewniają różne przeszkody i wyzwania dla dzieci w każdym wieku.

Zobacz wszystkie produkty

7 Produktów/y

Olbrzymia Pajęcza sieć jest rozpięta od ziemi na dwóch pochylonych słupach i w ten sposób zyskuje wymiar przestrzenny. Mniejsze dzieci lubią bawić się w częściach sieci położonych blisko ziemi, a dzieci starsze ćwiczą swoje umiejętności balansowania w górnej części.

Details

Korkociąg

COR22900

Szczególną atrakcją tej konstrukcji jest sposób, w jaki skręca się ona od płaszczyzny poziomej do pionowej. Podczas wspinaczki dzieci przechodzą z wierzchu na spód sieci.

Details

Poprzez rozpięcie jej na centralnym maszcie płaska konstrukcja sieciowa zostaje przekształcona w trójwymiarowe doświadczenie. Drgania fascynują dzieci podczas wspinaczki.

Details

Sieci wspinaczkowe Kuter (mała i duża wersja) są częścią ogólnej koncepcji projektowej z dziobem i rufą statku. Jednak mogą być też używane jako samodzielne urządzenia do zabawy.

Details

Dzięki jej ośmiometrowym masztom Mała Sieć Rybacka przyciąga wzrok w każdym otoczeniu. Żelazne figurki rybek na linach odciągowych zachęcają dzieci do wyimaginowanych połowów. 

Details

Duże fale i drabinki linowe prowadzą na szczyt bocianiego gniazda. Stamtąd dzieci mają wspaniały widok na cały plac zabaw.

Details

Wspinaczka to idealne ćwiczenie do uwolnienia nadmiaru energii i pozbycia się stresu. Urządzenia do wspinaczki firmy KOMPAN są idealne dla szkół i publicznych placów zabaw. Urządzenia są również idealnym miejscem dziecięcych spotkań.

Details


Jeszcze więcej zabawy można złapać w Sieci rybackiej z gniazdem Crow's Nest Corocord. Oprócz górującego nad wszystkim bocianiego gniazda na młodych zdobywców czekają najprzeróżniejsze sieci lejkowe, łączniki, siedziska i powierzchnie. Konstrukcja ta oferuje olbrzymie możliwości zabawy i wspaniały potencjał do odgrywania scenek. Zjeżdżalnia ze stali nierdzewnej dopełnia ten radosny zestaw, przenosząc dzieci z powrotem na suchy ląd, dzięki czemu mogą one zacząć całą podróż od nowa! Przejrzysta geometria konstrukcji Play Net, Climetric i Twisted Net, w której nigdy nie wiadomo, czy ktoś jest na dole czy na górze, odzwierciedla kilka klasycznych kształtów, które dyskretnie wkomponują się w każdy krajobraz.

KOMPAN to producent placów zabaw, które są niepowtarzalne i niesamowite. Z nami możesz być pewien, że Twój plac zabaw będzie wysokiej jakości i długotrwały. KOMPAN Let's Play!


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.

1 Left Section
2 Right section