Balans Robinia


Przyziemne uczenie się

Balans jest rzucającą wyzwanie grą, która w sposób niezauważalny uczy dzieci najpotrzebniejszych umiejętności. Często jest to tylko prosty koncept, lecz niezależnie czy jest to belka, rząd pali czy chwiejny most, pokusa, aby je wypróbować jest nie do odparcia. Wystarczy jedna próba na balansującym szlaku zręcznościowym i dziecko chce wracać ponownie aż do momentu, kiedy przechodzenie po płatkach liliowych czy trzech belkach staje się naturalną dla niego czynnością. 

Elementy mogą być tak proste jak rząd trzech pni, lecz stanowią one sprawdzian umiejętności, który dostarcza, podobnie jak całe urządzenie, ważny rozwój wzroku i koncentracji, które przygotują dziecko do szkoły i sprawią, że uczenie się będzie łatwiejsze. Równowaga stymuluje również wyobraźnię. Rząd stepów dla dziecka może się przeobrazić w jedyną ścieżkę prowadzącą przez lagunę wypełnioną krokodylami czy obszar pokryty stopioną lawą, które będą wspólnie dzielić z innymi rozwijając umiejętności społecznych interakcji. 

 

15 Produktów/y

Dobre wyczucie balansu pomaga dziecku w byciu aktywnym – umiejętności takie jak kopanie piłki czy bieganie, wpływają na zdolność do prawidłowej równowagi. Urządzenie do balansu Robinia może być ustawione w różny sposób – stojąc osobno, razem lub w linii, w sposób tworzący miniaturowy tor przeszkód. Twoje potrzeby, Twój wybór, Twój plac zabaw. 

Oprócz świetnej zabawy, te aktywności są tak połączone, że pomagają dzieciom ćwiczyć swoją równowagę, siłę mięśni i gęstość kości. Korzystanie z Robinia pozwala na poczucie bliskości z naturą oraz stwarza swoją własną wyjątkową jakość wraz z nieskończoną liczbą możliwości łączenia ze sobą elementów do zabawy.

Drzewo Robinia jest trumfem natury.Jako drzewo, spełnia swoją funkcję na każdym etapie. Rośnie na ubogich glebach, dostarcza azot do ziemi, zachęcając inne rośliny, kwitnie, by być źródłem miodu Acadia, jego liście wytwarzają Co2. Dobrze adaptuje się ono na obszarze miejskim, zdobiąc wiele bulwarów i ulic. Kiedy ścięte na drewno, pień regeneruje się i szybko odrasta. Odznacza się wysokim rozwojem zrównoważonym. Drewno jest drobnoziarniste, mocne i wytrzymałe – idealny materiał na elementy do zabawy.

 

Jak zacząć?

Znalezienie właściwego produktu z naszej szerokiej gamy produktów to tylko początek. Zachęcamy do kliknięcia i zainspirowania się naszymi niezwykłymi placami zabaw zainstalowanymi na całym świecie. Nasz doświadczony i kompetentny zespół obsługi klienta pomoże Ci zmienić Twoje pomysły w wyjątkowy plac zabaw. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz otrzymać wycenę.

 

Który produkt jest najpopularniejszy?

Z urządzeniami do balansu, staje się to trudnym pytaniem biorąc pod uwagę, że wyzwalają one dużą porcję aktywności i dzieci, jak pszczoły zbierające nektar, mają tendencję do przeskakiwania z jednego elementu na drugi. Jednak dzieci uwielbiają dodatkowy dreszczyk emocji i miejsce, gdzie znajduje się kolejka linowa może zostać przez nie nominowane. 

 

Jakiej konserwacji wymaga drewno?

Robinia jako twarde drewno liściaste ma naturalną jakość, która stwarza, że drewno jest odporne na gnicie i szkodniki. KOMPAN Robinia, od dnia instalacji posiada wiodący w branży okres gwarancji 15 lat. W USA okres gwarancji to 10 lat.

 

Jaka jest najlepsza bezpieczna nawierzchnia?

To równowaga, a nie rozpięta wysoko lina do balansowania, a wysokość spadania jest minimalna. Tak więc sprowadza się to do preferencji, ale ze względu na potencjał do zabawy i minimalną konserwację zachęcamy do przyjrzenia się możliwościom kolorystycznym wynikającym z zainstalowania Flexotop™ jako bezpiecznej nawierzchni.


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.