Robinia Baw Się, Graj & Ucz


Sale lekcyjne bez ścian, uczenie się bez granic

Seria Robinia Baw Się, Graj & Ucz jest odpowiedzią KOMPAN na potrzebę sensorycznej i odbywającej się na ziemi zabawy dla młodszych dzieci, które powoli wkraczają w życie szkolne. Koncept polega na wzięciu tablicy, muzyki, teatru i umiejscowieniu ich w plenerze, tworząc sale na świeżym powietrzu i zapakowane w zachęcającą i namacalną jakość Robinia. Jako platforma przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym, wprowadza koncept formalnego uczenia się w nieformalny sposób. Dla młodszych dzieci, nauka kojarzy się z zabawą już od pierwszego dnia. 

Życie jest serią zmian. Robinia Baw Się, Graj & Ucz pozwala na podjęcie jednego z pierwszych najważniejszych kroków – przemiana z malucha w małe dziecko. Jest to najlepszy starter do zabawy, bilet do sensorycznego i kreatywnego świata z aktywnościami, które stymulują poznawcze, kreatywne i społeczne umiejętności dzieci. Pierwsza styczność dziecka z formalną nauką nie musi wiązać się z przymusem siedzenia w ławce. 

17 Produktów/y

Wiele dzieci może być obecna w sali lekcyjnej bez ścian w tym samym czasie. Jedynym ograniczeniem jest liczba dostępnych miejsc do siedzenia, ale nawet wtedy, dodatkowe krzesła mogą być dodane. Środowisko wypełnione bębnami, panelami muzycznymi i teatrem, będące centrum rozwoju młodego umysłu, zachęca do odgrywania ról oraz stymuluje wyobraźnię. Robinia jest przeobrażona w zachęcającą chatkę, która staje się punktem centralnym dla przebierania się i występowania na małej scenie. Znajduje się tu nawet ściana z lustrem do przebierania w celu przygotowania występu! Tablica zachęca dzieci do ćwiczenia umiejętności motorycznych poprzez rysowanie czy nawet pisanie pierwszej litery czy słowa.

Drzewo Robinia jest samo w sobie trumfem natury. Jako drzewo, spełnia swoją funkcję na każdym etapie. Rośnie na ubogich glebach, dostarcza azot do ziemi, zachęcając inne rośliny, kwitnie, by być źródłem miodu Acadia, a jego liście wytwarzają Co2. Dobrze adaptuje się ono na obszarze miejskim, zdobiąc wiele bulwarów i ulic. Kiedy ścięte na drewno, pień regeneruje się i szybko odrasta. Odznacza się wysokim rozwojem zrównoważonym. Drewno jest drobnoziarniste, mocne i wytrzymałe – idealny materiał na elementy do zabawy.

 

Jak zacząć?

Znalezienie właściwego produktu z naszej szerokiej gamy produktów to tylko początek. Zachęcamy do kliknięcia i zainspirowania się naszymi niezwykłymi placami zabaw zainstalowanymi na całym świecie. Nasz doświadczony i kompetentny zespół obsługi klienta pomoże Ci zmienić Twoje pomysły w wyjątkowy plac zabaw. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz otrzymać wycenę.

 

Jakiej konserwacji wymaga drewno?

Robinia jako twarde drewno liściaste ma naturalną jakość, która stwarza, że drewno jest odporne na gnicie i szkodniki. KOMPAN Robinia, od dnia instalacji posiada wiodący w branży okres gwarancji 15 lat. W USA okres gwarancji to 10 lat.

 

Ile osób może uczestniczyć w tym samym czasie?

Piękno teatru jest w tym, że są zarówno występujący jak i widownia. Ujęcie tego w liczbie jest trudne ze względu na różne możliwe konfiguracje, jest to jednak zależne od komfortu dzieci. Optymalną liczbą dzieci biorąca udział w czterech lub pięciu aktywnościach byłby tuzin. 

 

A więc jest to sala lekcyjna czy plac zabaw?

Prawdę mówiąc, oba. A może i więcej. Jak z każdym wolnostojącym urządzeniem możliwości jest wiele, w zależności od indywidualnego uznania i preferencji, które odzwierciedlają dokładne potrzeby.


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.