Robinia Dynamics


Czekając na swoją kolej

Dynamiczne z nazwy, dynamiczne dzięki naturze. Dynamics Robinia zapewniają dokładnie to co jest napisane na opakowaniu, czyli szaloną i ekscytującą zabawę jak na zjazdach linowych lub spokojniejszą wersję taką jak ta znana z hamaków. Co łączy produkty Robinia Dynamics to rozwój systemu nerwowego dzieci i ich zrozumienie współdzielenia i czekania na swoją kolej. 

Linia Robinia Dynamics to znane i lubiane karuzele i zjeżdżalnie w wersji z drewna Robinia. Naturalny drewniany wygląd dodaje warstwę doświadczeń, które pozwalają młodym umysłom na przeniesienie się do przygody w lesie czy dżungli. Robinia Dynamics zachęcają i pozwalają na rozrywkę dzieci w każdym wieku i o każdych umiejętnościach.  

19 Produktów/y

Poza wspaniałą rozrywką zabawa na Robinia Dynamics trenuje poczucie balansu, siłę mięśni i gęstość kości. Wykorzystanie Robinii pozwala na zbliżenie się do natury. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest instalacja placu zabaw Robinia tuż przed lasem czy parkiem.

Drewno Robinia jest triumfem natury. Jako drzewo rośnie w każdych warunkach. Rośnie na słabych glebach, uzupełnia azot w glebie, jej kwiaty są źródłem miodu akadyjskiego, a liście oddychają CO2. Przystosowuje się dobrze do warunków miejskich, upiększając wiele ulic i bulwarów. Gdy ścięte pień Robinia odrasta szybko. To bardzo zrównoważony materiał. Drewno Robinia ma wspaniałe słoje, jest silne i wytrzymałe – idealny materiał do zabawy.

Jak zacząć?

Znalezienie właściwego produktu z naszej szerokiej gamy produktów to tylko początek. Nasz doświadczony i kompetentny zespół obsługi pomoże Ci zmienić Twoje pomysły w wyjątkowy plac zabaw. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz otrzymać wycenę.

Jakiej konserwacji potrzebuje drewno? 

Robinia jako twarde drewno ma naturalną jakość i odporność na gnicie i inne szkodniki. KOMPAN Robinia ma najlepszą gwarancję na rynku – 15 lat od dnia instalacji.  

Czy zjazdy linowe są bezpieczne? 

Każdy produkt od KOMPAN jest zaprojektowany z najwyższą dbałością o względy bezpieczeństwa. Oczywiście zjazdy linowe są bardzo popularne przez ryzyko i emocje, które niosą za sobą. Ale ryzyko uczy również ostrożności. Zrozumienie tego co się dzieje dookoła i tego co musisz zrobić by mieć kontrolę nad własnym ciałem w trakcie zjazdu jest praktycznie tym samym czym jest nauka jazdy na rowerze. 

Jakiego typu łożyska użytę są w karuzelach?

Silną częścią historii KOMPAN są dynamiczne produkty, które wyglądają jak arcydzieła. Każdy produkt jest starannie zaprojektowany, aby mógł służyć przez wiele lat na świeżym powietrzu. Każdy z produktów ma specjalnie zaprojektowany całkowicie zamknięty system łożysk, które są dostosowane tak, aby spełniać wymagania obciążenia danego produktu.


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.