Dowiedz się więcej

Twoje marzenia stają się rzeczywistością

Pomysł

Pomysł

Razem znajdziemy wspólny idealny sposób zrealizowania Twojego pomysłu.Na przykład szkoła może chcieć sowę jako symbol mądrości.
Szkic

Szkic

Po przedyskutowaniu pomysłu, naszkicujemy Twój pomysł i stworzymy Twój finalny design.
Wartościowa zabawa

Wartościowa zabawa

Gdy szkic jest ostateczny, doładowujemy go zabawą i naszymi najlepszymi rozwiązaniami. Ostatni krok należy do naszych inżynierów, którzy zapewniają, że rzeźba będzie bezpieczna.

Rzeźby do zabawy

Instalujemy Twoją rzeźbę zapewniając, że będzie to miejsce wspaniałej zabawy przez wiele lat.

Stwory

Rrrrr… wskocz do dżungli I dołącz do zabawy, eksploruj świat podwodny razem z wielorybem lub udaj się do ciemnego lasu i spotkaj się z sową. Stwory są idealne do pobudzenia zabawy i wyobraźni. Są gwarancją wysłania dzieci w świat niesamowitej zabawy. 

Stwory
Naładowane zabawą

Naładowane zabawą

Spędziliśmy ponad pół wieku nad nowym zdefiniowaniu zabawy, aby przyciągać i rozwijać dzieci oraz jednocześnie zagwarantować im zabawę przez wiele godzin. Wszystkie Rzeźby Zabawowe Robinia, które tworzymy są naładowane zabawą co zapewnia, że rzeźby to świetna zabawa z zewnątrz i wewnątrz struktury.

Pojazdy

Samochód, pociąg a może samolot… Nic tak nie rozbudza dziecięcej wyobraźni i chęci zabawy jak maszyny. Dla starszych dzieci jest to magnes zabawy, a dla młodszych dzieci sposób na eksplorowanie świata przez zabawę tematyczną i obiekty znane z życia codziennego.

Pojazdy

Ręcznie wykonane przez fachowców

Rzeźby zabawowe są ręcznie wykonane przez rzemieślników, którzy są mistrzami zmiany drewna w sztukę. Przez ich pasję i ekspertyzę, Twoja rzeźba wygląda jak najwyższej jakości meble. A dlaczego? Ponieważ naszym głównym celem jest dobry design i wykonanie urządzeń, które będą najlepszym rozwiązaniem do zabawy dla dzieci.

Wyjątkowe miejsca

Przez wyjątkowy design, rzeźby Robinia pozwalają stworzyć punkt rozpoznawalny, który może być częścią Twojej historii w zabawny i kreatywny sposób. Design oparty na historii łączy ludzi w społeczność tworząc z Rzeźby zabawowej centralny punkt dla każdego.

Natura to najbardziej wytrzymały materiał

Robinia to jedno z najbardziej wytrzymałych gatunków drewna. Wytrzymuje częste wykorzystywanie i może przetrwać najcięższy test – test natury – czyli bycie na świeżym powietrzu niezależnie od warunków pogodowych. Ten plac zabaw Robinia wygląda świetnie nawet po zalaniu zimą i kompletnym wysuszeniu latem. 

Zielony materiał

Zielony materiał

Drzewa robinia zmieniają dwutlenek węgla w tlen i wpompowują azot w ziemię, co pomaga wszystkim innym rośliną dookoła. Jako materiał budowlany, drewno to ma długą żywotność dzięki wysokiej zawartości naturalnie występujących konserwantów.

Nasze zapasy Robinii pochodzą z europejskich plantacji i naturalnych drzewostanów, które są objęte odpowiedzialną i zrównoważoną gospodarką leśną. Możemy również dostarczyć drewno Robinia certyfikowane przez FSC®. Barwnik, który stosujemy dla różnych kolorów jest oparty na wodzie i przechodzi wszystkie możliwe testy (TEACH, CPSIA i EN71-3) dotyczące niepożądanych związków.