Sprężynowce Robinia


Sztuka połączona z naturą

Delfiny i robaki, mrówki i pszczoły, muły i kucyki, Sprężynowce Robinia przenoszą stworzenia znane codziennego życia do sztuki w zabawny drewniany sposób. Sprężynowce to wynalazek KOMPAN, legenda placów zabaw, w wersji Robinia sprężynowce nabierają nowy trójwymiarowy wygląd. Poza modelowanie insektów, zwierząt czy ssaków, ciepło płynące z Robinii zmienia się w fantastyczną historię tworząc nowy rozdział w historii sprężynowców.

Sprężynowce to coś trzeba mieć na każdym placu zabaw. Dzieci natychmiastowo rozpoznają możliwość bujania się w trakcie przerwy od innych przygód. Sprężynowce Robinia podpadają pod dwie kategorie zabawy, tej indywidualnej w trakcie bujania na wielkich stworzeniach i tej wspólnej w huśtawkach równoważnych w wersjach ze sprężynami.  Obie wersje zachęcają dzieci do współdzielenia, czekania na swoją kolejkę czy kooperacji. 

13 Produktów/y

Sprężynowce są jednymi z najpopularniejszych urządzeń na placach zabaw, ale nawet wtedy, gdy nie są używane ich „rzeźbiony” wygląd robaków, stworzeń czy bestii zapełnia plac zabaw Twoją historią. Historia KOMPAN zapoczątkowana jest w sztuce i rzeźbach po których dzieci się wspinały, teraz przez delfiny i inne kreatury historia zatoczyła koło.

Połączenie naturalnej Robinii i lin daje poczucie obcowania z naturą. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest instalacja placu zabaw Robinia tuż przed lasem.

Drewno Robinia jest triumfem natury. Jako drzewo rośnie w każdych warunkach. Rośnie na słabych glebach, uzupełnia azot w glebie, jej kwiaty są źródłem miodu akadyjskiego, a liście oddychają CO2. Przystosowuje się dobrze do warunków miejskich, upiększając wiele ulic i bulwarów. Gdy ścięte pień Robinia odrasta szybko. To bardzo zrównoważony materiał. Drewno Robinia ma wspaniałe słoje, jest silne i wytrzymałe – idealny materiał do zabawy.

Kolejną zaletą Robinia jest to, że sama dyktuje w jaki sposób zostanie użyta. Każdy element jest wyjątkowy i wprowadza niepowtarzalność do każdej wioski.

Jak zacząć?

Znalezienie właściwego produktu z naszej szerokiej gamy produktów to tylko początek. Nasz doświadczony i kompetentny zespół obsługi pomoże Ci zmienić Twoje pomysły w wyjątkowy plac zabaw. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz otrzymać wycenę.

Który produkt jest najpopularniejszy?

Każde dziecko ma swoje ulubione zwierzę lub stworzenie, a gama Sprężynowców Robinia pozwala na ogromny wybór przesłodkich stworzeń. Pszczoły czy Robaki są bardzo popularne, ale może dlatego, że zazwyczaj instalujemy je w grupach. 

Jakiej konserwacji potrzebuje drewno? 

Drewno Robinia może przetrwać na świeżym powietrzu przez wiele lat bez żadnej konserwacji. Drewno może być poddane pigmentacji lub też nie, na samym początku zazwyczaj drewno ma ciemniejszą barwę, aby po czasie z wdziękiem się zestarzeć i rozjaśnić. 

Jak zaprojektowano sprężyny?

Sprężynowce od KOMPAN są zaprojektowane w taki sposób, aby poruszać się jak huśtawki równoważne dla wielu osób. Wyjątkowo zaprojektowane uchwyty z PA6 są przymocowane przy użyciu stali nierdzewnej co zapewnia bardzo bezpieczną zabawę. Sprężyny są czyszczone, mocowane i malowane proszkowo dla wysokiej wytrzymałości w każdym klimacie.


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.