Statki Robinia


Ahoj, wszyscy śmiałkowie i piraci. Wszyscy na pokład!

W rzeczywistości piraci może nie byli ikonami zabawy, ale dzieci zawsze uwielbiały szczyptę ryzyka związaną z ich przygodami. Dzięki tej powracającej groźbie piraci należą do tej samej grupy co ogry, smoki czy duchy.

Nie ma dwóch takich samych kapitanów statku, każdy z nich miał swoją flagę i wyjątkowy strój. Ta sama zasada tyczy się pirackich statków KOMPAN. Drewno Robinia determinuje to, że każdy ze statków jest inny. Drewno tworzy też uczucie autentyczności, a statki pełne są miejsc do schowania, wspinaczki, zabawy w odgrywanie ról pomagają młodym piratom na wyrobienie własnego charakteru i rozwoju umiejętności fizycznych i językowych. To znacznie więcej niż godziny zabawy to podróż samopoznania.

6 Produktów/y

„Standardowe” statki są całkowicie otwarte na indywidualizację ponad tą, która jest zagwarantowana dzięki użyciu drewna Robinia. Statki dostępne są w trzech rozmiarach poza małym, ponieważ są one rozległe i otwarte na rozbudowę przez co zazwyczaj dominują plac zabaw. Umiejscowienie zjeżdżalni, lin jak i całych struktur dodaje elementu przygody, któremu nie można się oprzeć.

Drewno Robinia jest triumfem natury. Jako drzewo rośnie w każdych warunkach. Rośnie na słabych glebach, uzupełnia azot w glebie, jej kwiaty są źródłem miodu akadyjskiego, a liście oddychają CO2. Przystosowuje się dobrze do warunków miejskich, upiększając wiele ulic i bulwarów. Gdy ścięte pień Robinia odrasta szybko. To bardzo zrównoważony materiał. Drewno Robinia ma wspaniałe słoje, jest silne i wytrzymałe – idealny materiał do zabawy.

Kolejnym aspektem drewna Robinia jest to, że narzuca ono sposób użycia. Każde kawałek jest wyjątkowy co sprawia, że każdy zamek jest niepowtarzalny.

Jak zacząć?

Znalezienie właściwego produktu z naszej szerokiej gamy produktów to tylko początek. Nasz doświadczony i kompetentny zespół obsługi pomoże Ci zmienić Twoje pomysły w wyjątkowy plac zabaw. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz otrzymać wycenę.

Często zadawane pytania na temat statków Robinia

Czy statki pirackie są tylko dla chłopców?

Nie. Dziewczynki mogą przeżyć takie same przygody jak chłopcy. Tak naprawdę najwięcej niedocenionych piratów to kobiety takie jak Anne Bonny, Mary Read czy Rachel Wall. W historii znane są również przypadki kobiecych piratów ze Szwecji, Chin czy Francji. Zabawa opiera się na budowaniu charakteru, a gdzie można lepiej wyrazić siebie niż poprzez zerwanie z barierami? Kto nie chce zostać Keirą Knightley czy Johnnym Depp’em?

Jaki rodzaj lin został wykorzystany na statkach? 

KOMPAN używa specjalnych lin typu „Herkules” z galwanizowanym poszóstnym splotem stalowego drutu oraz stalowym rdzeniem. Każdy splot jest starannie owinięty przędzą PES, która jest wtopiona w każdy splot. Liny mają wysoką odporność na zużycie, są odporne na wandalizm i mogą być wymienione na miejscu w razie potrzeby. 


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.