Tematyczna Zabawa Robinia


Kwestia perspektywy

Tematyczna zabawa jest biletem do odkrywania i zrozumienia życia. Używając znane konotacje, dzieci dostają możliwość na znalezienie się w codziennych sytuacjach; tankowanie samochodu, prowadzenie łódki, rutynowe procedury w jakimś stopniu mające znaczenie w tym wieku, umożliwiają dziecku znalezienie własnego miejsca w świecie. To właśnie te małe rzeczy pobudzają wyobraźnię. Dodatkowo, kieszonka na kartę kredytową na stacji benzynowej pomaga w rozwijaniu umiejętności organizacji.

Ponadto, obecność sowy, papugi czy iguany, przełamuje dotychczasowe procesy myślowe, a poprzez dzielenie się nowymi przemyśleniami i pomysłami, język i umiejętność komunikacji są stymulowane.

9 Produktów/y

Robinia jest preferowanym materiałem dla naturalnych produktów KOMPAN. Znana jako Robinia akacjowa w rodzimych Stanach Zjednochonych, jest teraz międzykontynentalną rośliną, po raz pierwszy wprowadzoną do Europy ponad cztery wieki temu. 

Drzewo Robinia jest samo w sobie trumfem natury. Jako drzewo, spełnia swoją funkcję na każdym etapie. Rośnie na ubogich glebach, dostarcza azot do ziemi, zachęcając inne rośliny, kwitnie, by być źródłem miodu Acadia, jego liście wytwarzają Co2. Dobrze adaptuje się ono na obszarze miejskim, zdobiąc wiele bulwarów i ulic. Kiedy ścięte na drewno, pień regeneruje się i szybko odrasta. Odznacza się wysokim rozwojem zrównoważonym. Drewno jest drobnoziarniste, mocne i wytrzymałe – idealny materiał na elementy do zabawy. 

 

Jak zacząć?

Znalezienie właściwego produktu z naszej szerokiej gamy produktów to tylko początek. Zachęcamy do kliknięcia i zainspirowania się naszymi niezwykłymi placami zabaw zainstalowanymi na całym świecie. Nasz doświadczony i kompetentny zespół obsługi klienta pomoże Ci zmienić Twoje pomysły w wyjątkowy plac zabaw. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz otrzymać wycenę.

 

Jakiej konserwacji wymaga drewno?

Robinia jako twarde drewno liściaste ma naturalną jakość, która stwarza, że drewno jest odporne na gnicie i szkodniki. KOMPAN Robinia, od dnia instalacji posiada wiodący w branży okres gwarancji 15 lat.

 

Jak zapewnić utrzymanie ładnej kolorystyki i błysku drewna?

KOMPAN proponuje programy na różnych poziomach, w celu pomocy klientom w utrzymaniu placów zabaw.

 

Czy KOMPAN może dostarczyć dokumenty dotyczące zrównoważonego pozyskiwania drewna?

Tak, wszystkie rzeźby do zabawy Robinia posiadają certyfikat FSC, są one dostępne na żądanie.

 


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.