Tor Przeszkód Robinia


Trening, który popłaca przez całe życie

Place zabaw oferują niepowtarzalną okazję dla rozwoju fizycznego, poznawczego i społeczno-emocjonalnego dziecka. Tory przeszkód odwracają się do wewnątrz skupiając się na zręczności, responsywności i balansie. Rozwój wewnętrznego balansu, który jest potrzebny w każdym momencie, gdy Twoje ciało zmienia pozycję jest najważniejszym elementem rozwoju umiejętności motorycznych. Poprzez zabawę sprawność ukradkiem rozwija się i przy odrobinie szczęścia umiejętności nabyte w trakcie zabawy będą pomocne przez większość życia.

Tory przeszkód rozpoczynają rywalizację i dają poczucie spełnienia, a wszystko to prowadzi do jednej umiejętności – zręczności. Gama fizycznych wyzwań na torze przeszkód jest znana osobom, które chodzą na siłownie lub wojskowych kadetów, ale dla najmłodszych to smakowite wprowadzenie do prężenia muskułów z wyzwaniami, które są świetną zabawą.

9 Produktów/y

Tory przeszkód nie powinny być postawione tylko po to, żeby dobrze wyglądać – oczywiście powinny przyciągać użytkowników, ale dobry tor przeszkód opiera się na wariacji ruchów po to, aby mięśnie przekraczały swoje limity w trakcie treningu obwodowego. Na końcu zabawy ramiona, nogi i inne części ciała powinny wiedzieć, że zostały wystawione na próbę. Tory przeszkód Robinia są otwarte na wiele dodatków i mogą mieć dodatkowe przeszkody w zależności od wyboru podstawowego elementu. Piasek jest bezpiecznym, ale męczącym rozwiązaniem w momencie, natomiast powierzchnia Flexotop™ może stworzyć kolorową bieżnię, która będzie prowadzić dzieci do samego początku, aby mogły zacząć wyścig od nowa. 

Drewno Robinia jest triumfem natury. Jako drzewo rośnie w każdych warunkach. Rośnie na słabych glebach, uzupełnia azot w glebie, jej kwiaty są źródłem miodu akadyjskiego, a liście oddychają CO2. Przystosowuje się dobrze do warunków miejskich, upiększając wiele ulic i bulwarów. Gdy ścięte pień Robinia odrasta szybko. To bardzo zrównoważony materiał. Drewno Robinia ma wspaniałe słoje, jest silne i wytrzymałe – idealny materiał do zabawy.

Jak zacząć?

Znalezienie właściwego produktu z naszej szerokiej gamy produktów to tylko początek. Nasz doświadczony i kompetentny zespół obsługi pomoże Ci zmienić Twoje pomysły w wyjątkowy plac zabaw. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz otrzymać wycenę.

Co wyróżnia dobry tor przeszkód?

Prostą odpowiedzią jest wariacja. Umieść różne aktywności, aby dzieliły się one na łatwe i trudne, wolne i szybkie, a wszystko to w połączeniu z oczywistym startem i metą. 

Czy można zmienić standardowy design? 

Produkty mogą być dostosowane do konkretnych zakrętów, linii czy krajobrazu danego miejsca. KOMPAN zadba o to w trakcie procesu sprzedaży.

Jakiego typu liny są wykorzystane w torach przeszkód?

KOMPAN używa specjalnych lin typu „Herkules” z galwanizowanym poszóstnym splotem stalowego drutu oraz stalowym rdzeniem. Każdy splot jest starannie owinięty przędzą PES, która jest wtopiona w każdy splot. Liny mają wysoką odporność na zużycie, są odporne na wandalizm i mogą być wymienione na miejscu w razie potrzeby.


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.