Wioska Robinia


Małe elementy z dużymi możliwościami

Czar Wioski Robinia dostępny jest w dowolnej skali wielkości i wyboru. Wioska może być mała i dla małych ludzi, ale jest pełna wariacji i charakteru. Zbudowane wokół prostych motywów jak Sklepik Leśny lub niebezpieczna Kryjówka Czarodzieja, drewno Robinia jest dobrze wykorzystane w kreatywny sposób tworząc zachęcające przestrzenie. 

Nawet poprzez instalacje kilku elementów, wioska Robinia zachęca do tworzenia społeczności, gdzie najmłodsi uczą się komunikować, rozwijają umiejętności językowe oraz zrozumienie potrzeby dzielenia się czy podejmowania decyzji w trakcie przechodzenia przez mosty i pajęcze sieci. Zachęcają one również do podejmowania ryzyka w trakcie zjazdu na poręczach równoległych czy na zjeździe linowym.

38 Produktów/y

Wioska Robinia to wiele możliwości. Urządzenia o kuszącej nazwy takie jak Wieża Czarownicy, Pajęcza Wioska czy Forteca mogą być łączone przez mosty, które wprowadzają nowe poczucie ekscytacji i wyzwania dla najmłodszych. Drewno Robinia przez wyjątkowe słoje i naturalne kształty sprawia, że cały plac zabaw wysyła przyjazne i pozytywne sygnały. 

Drewno Robinia jest triumfem natury. Jako drzewo rośnie w każdych warunkach. Rośnie na słabych glebach, uzupełnia azot w glebie, jej kwiaty są źródłem miodu akadyjskiego, a liście oddychają CO2. Przystosowuje się dobrze do warunków miejskich, upiększając wiele ulic i bulwarów. Gdy ścięte pień Robinia odrasta szybko. To bardzo zrównoważony materiał. Drewno Robinia ma wspaniałe słoje, jest silne i wytrzymałe – idealny materiał do zabawy.

Kolejną zaletą Robinia jest to, że sama dyktuje w jaki sposób zostanie użyta. Każdy element jest wyjątkowy i wprowadza niepowtarzalność do każdej wioski. 

Jak zacząć?

Znalezienie właściwego produktu z naszej szerokiej gamy produktów to tylko początek. Nasz doświadczony i kompetentny zespół obsługi pomoże Ci zmienić Twoje pomysły w wyjątkowy plac zabaw. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz otrzymać wycenę. Zachęcamy Cię do sprawdzenia naszych inspiracji z całego świata.

Jak wysyłacie i instalujecie produkty? 

W momencie, gdy są całkowicie zmontowane w fabryce produkty są rozmontowywane w większe moduły i wysłane, aby na miejscu mogły zostać zainstalowane przy użyciu maszyn podnoszących. 

Jak ochronić piękny i naturalny kolor drewna? 

KOMPAN oferuje programy o różnym poziomie, które pomagają w konserwacji placów zabaw. 

Czy kombinacje mogą być zaprojektowane w bardziej dostępny sposób?

KOMPAN oferuje system ramp, które mogą zostać dostosowane do każdego rozwiązania. Rampa pozwala na dostęp do podwyższonych elementów dla dzieci o każdych możliwościach oraz dodaje większą ilość aktywności zabawowych na najniższym poziomie.


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.