Żagle Przeciwsłoneczne & Meble


Najfajniejsza rzecz w parku

Słońce jest najsilniejszą zachętą do wybiegnięcia i rozpoczęcia zabawy, jednak za dużo promieni może stanowić potencjalne zagrożenie. Dzieci, pochłonięte zabawą i radością płynącą z przebywania na placu zabaw, często potrzebują ochrony przed słońcem. Żagle Przeciwsłoneczne od KOMPAN, umocowane na silnych słupkach Robinia oferują schronienie przed bezpośrednimi promieniami słońca. Robią to w sposób, który wpasowuje się w projekt placu zabaw. Przychodzące w różnych kształtach żagle są naturalnie potrzebne w niektórych lokalizacjach bardziej niż w innych. W rzeczy samej, w niektórych częściach świata są one podstawową częścią procesu planowania placu zabaw czy strefy treningowej. 

Równie mile widziane jest miejsce, w którym można odpocząć. Linia Robinia meble ogrodowe charakteryzuje się czystością, przejrzystością i prostotą. Drewno o gęstej strukturze jest przyjemne w dotyku, trwałe i uspokajające. Ławki i stoły idealnie nadają się do ustawienia w parku czy pobliżu placu zabaw, będąc zarówno miejscem na piknik czy po prostu siedzenie i obserwowanie świata. 

7 Produktów/y

Robinia jest preferowanym materiałem dla naturalnych produktów KOMPAN. Znana jako Robinia akacjowa w rodzimych Stanach Zjednochonych, jest teraz międzykontynentalną rośliną, po raz pierwszy wprowadzoną do Europy ponad cztery wieki temu. 

Drzewo Robinia jest samo w sobie trumfem natury. Jako drzewo, spełnia swoją funkcję na każdym etapie. Rośnie na ubogich glebach, dostarcza azot do ziemi, zachęcając inne rośliny, kwitnie, by być źródłem miodu Acadia, jego liście wytwarzają Co2. Dobrze adaptuje się ono na obszarze miejskim, zdobiąc wiele bulwarów i ulic. Kiedy ścięte na drewno, pień regeneruje się i szybko odrasta. Odznacza się wysokim rozwojem zrównoważonym. Drewno jest drobnoziarniste, mocne i wytrzymałe – idealny materiał na elementy do zabawy. 

 

Jak zacząć?

Znalezienie właściwego produktu z naszej szerokiej gamy produktów to tylko początek. Zachęcamy do kliknięcia i zainspirowania się naszymi niezwykłymi placami zabaw zainstalowanymi na całym świecie. Nasz doświadczony i kompetentny zespół obsługi klienta pomoże Ci zmienić Twoje pomysły w wyjątkowy plac zabaw. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz otrzymać wycenę.

 

Na jakiej powierzchni najlepiej ustawić stół i krzeseł?

Jedynym kryterium jest to, żeby powierzchnia była płaska. Trawa, żwir, piasek, asfalt. . . najważniejsza rzecz, na którą należy zwrócić uwagę, nie jest tworzona przez KOMPAN. Widok.

 

Z jakiego materiału są wykonane żagle przeciwsłoneczne?

Żagle przeciwsłoneczne KOMPAN są wykonane z poliestru z etykietą UV klasy 80 zgodnie z normą UV 801.

 

Kiedy należy zdjąć żagle przeciwsłoneczne?

Jeśli przewiduje się ulewny deszcz lub silny wiatr, należy zdjąć żagle, aby zapobiec uszkodzeniom.


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.