Zamki Robinia


Rycerska zabawa

W obecnej ofercie mamy siedem Zamków Robinia, które mają fantastyczne kształty i nieskończone możliwości zabawy, ale możesz wybrać zamek, który nie znajduje się w naszej ofercie. A wszystko to, ponieważ Zamki Robinia są niepowtarzalne. Wszystkie zbudowane są na solidnym planie, ale oparte są na drewnie Robinia. Każdy element z drewna Robinia ma swój wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.

Konstruowania zamków Robinia to czysta przyjemność. Dostępne są małe, średnie i duże z możliwością zwiększenia ich wysokości. Istnieje również wersja XL, która jest niesamowicie wysoka. Wszystkie są napakowane przygodami i możliwościami zabawy dla najmłodszych księżniczek i książąt, którzy chcą przeszukiwać zakamarki, gonić smoki czy ratować ludzi z opałów. Wspólna zabawa w kreatywnym świecie pomaga dzieciom na rozwój umiejętności społeczno-emocjonalnych, poznawczych i kreatywnych. To prawdziwa baśń, gdzie zabawa jest całkiem realna.

7 Produktów/y

Zamki są jednymi z bardziej skomplikowanych struktur do instalacji. Na instalację małych zamków potrzeba 70 godzin, a nasze największe potrzebują ponad 100 godzin. W momencie, gdy zostaną zainstalowane będą w danym miejscu przez wiele lat. Drewno Robinia jest bardzo wytrzymałe. Każde drewno zmienia się z biegiem czasu. Jednocześnie nadając niepowtarzalny charakter danej strukturze, ale jeżeli zmiana powoduje problemy z bezpieczeństwem dany element może zostać zastąpiony.

Drewno Robinia jest triumfem natury. Jako drzewo rośnie w każdych warunkach. Rośnie na słabych glebach, uzupełnia azot w glebie, jej kwiaty są źródłem miodu akadyjskiego, a liście oddychają CO2. Przystosowuje się dobrze do warunków miejskich, upiększając wiele ulic i bulwarów. Gdy ścięte pień Robinia odrasta szybko. To bardzo zrównoważony materiał. Drewno Robinia ma wspaniałe słoje, jest silne i wytrzymałe – idealny materiał do zabawy.

Kolejnym aspektem drewna Robinia jest to, że narzuca ono sposób użycia. Każde kawałek jest wyjątkowy co sprawia, że każdy zamek jest niepowtarzalny. 

Jak zacząć?

Znalezienie właściwego produktu z naszej szerokiej gamy produktów to tylko początek. Nasz doświadczony i kompetentny zespół obsługi pomoże Ci zmienić Twoje pomysły w wyjątkowy plac zabaw. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz otrzymać wycenę.

Dla jakiej grupy wiekowej przeznaczone są zamki?

Zamki są przeznaczone dla dzieci starszych niż 6 lat. W KOMPAN zauważyliśmy, że dzięki popularność bajek dzieci niechętnie porzucają zabawę na zamkach a robią to tylko w momencie, gdy ich ruchy wewnątrz zamków stają się niezdarne.

Czy wykorzystywanie drewna Robinia jest przyjazne dla środowiska?

Tak. Używamy tylko drewna Robinia ze zrównoważonych lasów europejskich. Robinia to bardzo przyjazny środowisku materiał. Jest to drzewo liściaste, które rośnie w ubogiej glebie, dostarcza azot do gleby, może kontrolować erozję, jest źródłem miodu akacjowego, jest doskonałym drewnem opałowym, jest odporne na zanieczyszczenia, wytrzymałe w środowisku miejskim, a gdy ścięte odrasta z pnia. Nie da się znaleźć lepszego drewna.

Czy zamki mogą być bardziej dostępne? 

Tak! KOMPAN oferuje system ramp, które mogą być dostosowane do każdego pomysłu. Rampy zapewniają dostęp do aktywności na wyższych poziomach dla dzieci o każdych umiejętnościach, a dodatkowo zapewniają ogromną ilość aktywności na najniższym poziomie.


POTRZEBUJESZ PORADY? 

Mamy prawie 50 lat doświadczenia i będziemy Ciebie wspierać przez cały czas trwania projektu.